اخبار صنعت

احیای قلعه نصوری در سیراف از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی

سرپرست پایگاه ملی میراث فرهنگی سیراف گفت: در بازدیدی که گروه مطالعاتی از طرف سرمایه گذار بخش خصوصی از آثار تاریخی سیراف انجام دادند، احیای قلعه نصوری و استفاده از آن با کاربری اقامتی و پذیرایی به شکل ویژه آنالیز شد.

14 مرداد 1399

برداشت 430 هکتار عدس از سطح مزارع دیم چرداول

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان چرداول، گفت: برداشت عدس در سطح 430هکتار از مزارع دیم شهرستان چرداول از تاریخ 20 اردیبهشت شروع شده است.

11 مرداد 1399

خبرنگاران هیات 7 نفره اختلافات ناشی از واگذاری ها رسیدگی می نماید

تهران-خبرنگاران- هیات های هفت نفره برای رسیدگی به دعاوی و اختلافات ناشی از واگذاری ها با رعایت شرایطی با استقرار دبیرخانه در وزارت دادگستری تشکیل می گردد.

19 تیر 1399

دهقانکار: پذیرش مسئولیت از سر شجاعت نبود، آشنا: سرباز جمهوری اسلامی هستم

به گزارش خبرنگاران ، آئین تودیع قادر آشنا، مدیرعامل پیشین و معارفه ایوب دهقانکار، سرپرست موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران شنبه (13 اردیبهشت ماه) برگزار گردید.

10 تیر 1399

ابراهیم اَدهم؛ عارفی که دل از مال و مقامات دنیوی برید

ابواسحاق ابراهیم بن ادهم عِجلی، عارف و زاهد قرن دوم هجری قمری است.

7 تیر 1399

نگرانی های کشاورزان مرکزی ، فصل، فصل عروسی دلال هاست

سایه ویروس کرونا افزون بر دو ماه است که بر سر مردم سنگینی می کند و علاوه بر تبعاتی که در حوزه سلامت مردم داشته است بر روی حوزه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی نیز تاثیرگذار بوده است، تا جایی که بخش کشاورزی نیز از تیغ این مهمان ناخوانده در امان نبوده است و آثار...

2 تیر 1399

فراوری فیلتر و ماسک با دستگاه الکتروریسی ساخت ایران

یکی از شرکت های دانش بنیان با فراوری دستگاه الکتروریسی و نانو الیاف پیروز به فراوری ماسک هایی حاوی نانو الیاف شد و با شیوع کرونا ویروس در حال حاضر در هفته 60 هزار ماسک نانویی را فراوری می نماید.

1 تیر 1399

آزادسازی 18 میلیون ماسک مازاد مراکز درمانی

رئیس جمهور با اشاره به درخواست آزادسازی 18 میلیون ماسک مازاد مصرف کادر درمانی و مراکز بهداشتی کشور از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و اعلام موافقت وزارت بهداشت، دستور موافق خود را برای تحقق این امر صادر کرد.

31 خرداد 1399

پیش بینی بازارها در سال 99 در یک گفتگوی زنده ، شما هم سوال بپرسید

به گزارش تجارت نیوز، مرتضی ایمانی راد، اقتصاددان در یک برنامه زنده اینستاگرامی به سوالات ابراهیم علیزاده، سردبیر تجارت نیوز درباره پیش بینی بازارها در سال 98 پاسخ خواهد داد.

28 خرداد 1399

خسارت 297 میلیارد و 500 میلیون ریالی بارش های بهاری به بخش کشاورزی گناباد

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اداره جهاد کشاورزی گناباد گفت: بارش ها از ابتدای امسال تا کنون، 297 میلیارد و 500 میلیون ریال به بخش کشاورزی شهرستان گناباد خسارت وارد نموده است.

22 خرداد 1399

خبرنگاران اقتصاد لیبی چهار میلیارد دلار خسارت دیده است

تهران-خبرنگاران - یک مقام بلندپایه نفتی در دولت غرب لیبی سه شنبه شب گفت: تعطیلی خودسرانه شماری از تأسیسات نفتی، چهار میلیارد دلار به کشور آسیب زده است.

19 خرداد 1399

تعطیلی لیگ به ضرر ما شد، نکونام بهترین بازیکن تاریخ ایران است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، محمد قاسمی نژاد درباره شرایط کنونی خود و نحوه تمرینات تیم گفت: در ابتدا سال جدید را به همه مردم ایران به خصوص هواداران خونگرم مان تبریک می گویم. ما طبق برنامه های مربی بدنساز درحال تمرین هستیم....

15 خرداد 1399

رویترز: کرونا و جنگ نفتی شرایط اقتصادی عربستان و امارات را تهدید می کند

یک رسانه غربی در گزارشی، از چالش های مالی عربستان سعودی و امارات متحده عربی به دلیل کرونا و کاهش بهای نفت خبرداد.

30 اردیبهشت 1399

تخت روانچی: تحریم های ایران تمام بشریت را مورد حمله قرار می دهد

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد با اشاره به اینکه تحریم های ایران تمام بشریت را مورد حمله قرار می دهد ابراز امیدواری کرد که تلاش های دبیرکل سازمان ملل برای رفع تحریم های غیرقانونی آمریکا برای مقابله بهتر با کرونا به نتیجه برسد.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا واحدهای صنفی غیرضروری جهرم را به تعطیلی برد

شیراز-خبرنگاران-رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: طبق آخرین مصوبه شورای تأمین شهرستان جهرم با هدف مقابله با شیوع کرونا، همه اصناف غیرضروری در شهرستان جهرم تا انتها 15 فروردین ماه 1399 تعطیل شدند.

22 اردیبهشت 1399

مدیریت هوشمند تبدیل به ویترین و یک ژست نشود

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی در کنفرانس تهران هوشمند با بیان این که مدیریت هوشمند، موضوعی است که امروزه در افزایش اثربخشی و کارآمدی بسیار مطرح است و استفاده از بیگ دیتا و داده های انبوه برای کاهش هزینه و افزایش راندمان، امری متداول است، گفت: البته...

22 اردیبهشت 1399

فعالیت جهادی دانشگاه علم و صنعت برای مقابله با ویروس کرونا

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، گروه ­های جهادی دانشگاه علم و صنعت ایران در کنار دیگر گروه­ها و جهادگران عرصه سلامت، وارد عمل شده و در اقدامی خداپسندانه گروه جهادی مبارزه با کرونا را راه اندازی نموده اند.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پای بانک ها به معاملات نفت خام باز می گردد

تهران - خبرنگاران - در بودجه سال 99، شرکت ملی نفت این امکان را دارد تا مطالبات ارزی سررسید شده خود در بانک های ملت و سپه را با تحویل نفت خام تسویه کند.

3 اردیبهشت 1399

ازبکستان به دلیل کرونا مرز خود با افغانستان را بست

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، مقام های افغانستان می گویند ازبکستان و پاکستان گذرگاه های مرزی شان را با افغانستان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بسته اند.

30 فروردین 1399

فرماندار:چهره شهرستان تفت باید در استقبال از بهار دگرگون شد

خبرنگاران/یزد فرماندار شهرستان تفت معرفی قابلیت و توانمندی های گسترده شهرستان تفت را اولویت نخست برای استفاده از حضور مسافران و گردشگران نوروزی در شهرستان ارزیابی کرد.

28 فروردین 1399
تعداد: (107)