سبک زندگی

نگین فیروزه ای دنیا در ایران

گنبد سلطانیه علاوه بر شکوه و عظمت معماری که در نوع خود بی نظیر است، دانشنامه ای از نقش و طرح در تزیینات معماری آن روز، که بیانگر برهه ای از تاریخ معماری و هنر ایران است را نیز به نمایش گذاشته است.

24 شهریور 1398

سلفی دختران پاکستانی مقابل مسجد پادشاهی ، شکوه و زیبایی معماری دوره گورکانی را در مسجد پادشاهی ببینید

همه شکوه و زیبایی دوره گورکانی را در مسجد پادشاهی ببینید ... مسجدی تاریخی که مورد توجه گردشگران نیز واقع شده است.

22 شهریور 1398

خشم کاربران از سوپرمدل مشهور که غرق پول شد

این غول لوازم آرایشی و جوان ترین میلیاردر خوساخته دنیا در آستانه 22 سالگی با خشمی عجیب از سوی مردم و حتی طرفدارانش روبرو شده است

13 شهریور 1398

برجستگی های روی ناخن چه می گویند؟

برخی اوقات، این خطوط با برجسته با قرمز شدن گوشت اطراف ناخن همراه می گردد که به شما هشدار مبتلا شدن به بیماری های پوستی مثل اگزما، پسوریازیس و یا پارونیشیا را می دهد که باید حتما به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

13 مرداد 1398

بازی موبایل Supertype؛ یک سوپرجذابِ معمایی!

خبرنگاران - سید هادی هادیان: دوباره رسیدیم به یکی از خبرنگارانی بازی موبایلی سال گذشته و اینبار قصد داریم تا بیشتر مخاطبان عادی این پلتفرم را مد نظر خبرنگاران قرار دهیم. شاید بازی موبایلی اندورید و آیفون supertype یکی از بهترین پیشنهاد هایی باشد که می توان...

10 مرداد 1398

شایعه پشت شایعه، سرمربی تیم ملی امروز در تهران!

پنجشنبه وقتی خبری از فدراسیون نیامد همه دوباره از شنیدن نام سرمربی تیم ملی ناامید شدند اما روز گذشته شایعه شد سرمربی تیم ملی انتخاب شده و امروز (شنبه) به تهران می آید.

29 تیر 1398

5 ترفند برای ضد عفونی کردن اسفنج آشپزخانه

اسفنج شست و شوی ظروف یکی از آلوده ترین لوازم آشپزخانه محسوب می گردد و این حقیقت اهمیت ضد عفونی کردن آن به طور منظم را بیشتر می نماید.

24 تیر 1398

منظمی: بازنشسته های رشته های دیگر به درد کشتی کلاسیک نمی خورند، واسلینکو و گزینه های دیگر را برای تیم ملی در نظر داریم

نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی گفت: هنوز در مورد سرمربیگری تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان تصمیم قطعی نگرفته ایم اما همچنان هم واسلینکوی اوکراینی و هم سایر مربیان خارجی و داخلی مد نظرمان هستند.

25 اردیبهشت 1398

کشت فراسرزمینی در اوگاندا مشروط به انجام مطالعات است

به گزارش خبرنگاران، محمد علی بیجاری در دیدار هیأتی از اوگاندا با فعالان اقتصادی خراسان جنوبی اظهار کرد: در حوزه کشاورزی زمینه های سرمایه گذاری بسیار خوبی وجود دارد.

21 اسفند 1397