هتلی مدرن برای شیفتگان ادبیات و کتابخوانی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، اینجا بهشت کتاب است! به هر طرف که نگاه کنید، ردپایی از کتاب و ادبیات چشمتان را نوازش خواهد داد.

هتلی مدرن برای شیفتگان ادبیات و کتابخوانی

هتل پاویلون دو لتر (Pavillon des Lettres) هتلی است که مسافرانش را با ادبیات فرانسه آشتی می دهد.

هتلی در پاریس وجود دارد که خوراک علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است. در هتل Pavillon des Lettres که یک هتل چهارستاره نام آشنا است می توانید زمان استراحت خود را غرق در ادبیات شوید.

این هتل 26 اتاق دارد و هر کدام از اتاق هایش به نام یکی از نویسندگان مشهور در ادبیات فرانسه است. از ژان ژاک روسو گرفته تا ویرجینیا وولف.

اگر بخواهیم از روی تصاویر اتاق های این هتل در خصوص آن قضاوت کنیم، باید بگوییم که این هتل آرامشی خاص و حال و هوای باصفایی دارد.

هتل پاویلون در منطقه 8 پاریس واقع شده و از نظر مبلمان و ظواهر بسیار مدرن و خیلی راحت است. به این معنی که اگر در خیابان های پاریس در حال گشت و گذار نیستید، از برج ایفل عکس نمی گیرید یا در حال تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی نیستید، کتاب خواندن در هتلی که اتاق های مخصوصی برای کتابخوانی دارد همواره گزینه خیلی ایده آلی برای شما خواهد بود.

به گزارش وب سایت دیلی مِیل، کتاب های این هتل در اتاق ها در قفسه ای کنار تختخواب قرار گرفته اند. وقتی میهمانان از راه برسند، فرم هایی را پر می نمایند و به اطلاع هتل می رسانند که از چه سبک کتاب هایی خوششان می آید تا هتل در خور سلیقه آنها کتاب هایی را به میهمانان در طول اقامتشان به آنها بدهد تا خودشان را با کتابخوانی در اوقات فراغت سرگرم نمایند.

غروب که می گردد، پرسنل هتل با فهرستی از کتاب هایی که شما به خواندنشان علاقه دارید از راه می رسند تا شما را در هنگام خواب سرگرم نمایند. این هتل علاوه بر این که به نوعی بهشت کتاب محسوب می گردد جذابیت های دیگری هم دارد. تمام اتاق ها به وای-فای متصل هستند، با لوازم آرایشی و بهداشتی برند مالتون براون تجهیز شده اند، حوله، دمپایی و تلویزیون ال سی دی با کانال های بین المللی نیز از دیگر امکانات اتاق های این هتل هستند.

طراحی این هتل را دیدیِر بندِرلی بر عهده داشته است. او در خصوص توصیف دکور این هتل می گوید: اینجا آمیزه های از هنرهای گوناگون است؛ ترکیب ادبیات، نقاشی و مجسمه سازی بین تمامی اجزای این هتل ارتباطی پایدار ایجاد نموده است.

در وب سایت این هتل نیز نوشته شده است: مفهوم رنگ ها و مواد آمیزه ای از مواد خام با ابریشم و مواد محسوسی است که حس فیزیکی شما را برمی انگیزاند و لذت کتاب خواندن را بیشتر می نماید.

منبع: فوت و فن

به "هتلی مدرن برای شیفتگان ادبیات و کتابخوانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتلی مدرن برای شیفتگان ادبیات و کتابخوانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید