همایشها و نمایشگاه ها

نمایشگاه فرهنگ و هنر مکزیک در تهران برگزار می شود

سال آینده نمایشگاه فرهنگ و هنر تمدن مکزیک به عنوان نخستین مجموعه آثار تاریخی یک کشور دیگر در موزه ملی ایران به نمایش درمی آید.

20 آبان 1399

ان بی سی نیوز: ترامپ قربانی باورهای اشتباهش شد

فارس نوشت: شبکه آمریکایی در واکنش به خبر مثبت شدن آزمایش کرونای رئیس جمهور آمریکا و همسرش، این ابتلا را قابل اجتناب خواند و خود ترامپ، خانواده و هوادارانش را قربانی اظهارات و اقدامات نادرست وی دانست.

16 آبان 1399

ظرفیت خوابگاه های علوم پزشکی با تکمیل 17 پروژه 10 هزار نفر افزایش پیدا می نماید

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: کوشش داریم تا انتها دولت فعلی 10 هزار دانشجو را با تکمیل 17 پروژه خوابگاهی اسکان دهیم.

4 آبان 1399

تأثیر برندسازی علمی در نظام بین الملل، ضرورت تولید ثروت و قدرت با بهره گیری از دیپلماسی علمی

مدیر روابط بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال گفت: در سطح روابط بین الملل برندسازی در سه سطح سرمایه انسانی با تأکید بر شخصیت های سیاسی و فرهنگی، گردشگری و تمدن نوین اسلامی می تواند نقشی عمده ای در جایگاه ایران در نظام بین الملل داشته باشد....

30 مرداد 1399

گفتگوی پمپئو و وزیر خارجه عراق

فواد حسین وزیر امورخارجه عراق سه شنبه شب در گفت وگوی تلفنی با مایک پمپئو همتای آمریکایی خود گفت که دولت بغداد به دنبال ایجاد روابط متوازن با تمام کشورها براساس منافع مشترک است.

25 مرداد 1399

خبرنگاران زندگی امام خمینی(ره) اسوه و الگویی برای تمام مذاهب است

تهران- خبرنگاران- رهبر شورای علمای شیعیان پاکستان گفت: حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی تمام زندگی خویش را صرف جهاد در راه فروغ وحدت در بین امت اسلامی کرد و آن چراغ آگاهی که ایشان در دنیای اسلام روشن کرد برای همیشه و همه نسل ها به یادگار خواهد...

13 مرداد 1399

مشارکت نمایندگان ایران و آمریکا در نشست 2

شورای آتلانتیک اظهار داشت که دیپلمات های ایران و آمریکا بار دیگر بر سر مسائل مربوط به افغانستان در ملاقات گروه شش بعلاوه دو حاضر شده و به بحث و گفت وگو پرداختند.

3 مرداد 1399

دهقانکار: پذیرش مسئولیت از سر شجاعت نبود، آشنا: سرباز جمهوری اسلامی هستم

به گزارش خبرنگاران ، آئین تودیع قادر آشنا، مدیرعامل پیشین و معارفه ایوب دهقانکار، سرپرست موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران شنبه (13 اردیبهشت ماه) برگزار گردید.

10 تیر 1399

افشاگری واشنگتن پست از معامله پشت پرده ترامپ با پکن ، فرماندار ویرجینیا: ترامپ هذیان می گوید!

روزنامه واشنگتن پست آمریکا با استناد به یک سری داده های اقتصادی و اسناد دولتی گزارش داد که تولیدکننده های آمریکایی انبوهی ماسک و دیگر تجهیزات ایمنی پزشکی به ارزش میلیون ها دلار را در ماه های ژانویه و فوریه و با تشویق دولت فدرال به چین فرستاده اند.

27 خرداد 1399

آمریکا اقدامات ایران در عراق را زیر نظر دارد

مورگان اورتاگوس گفت: با وجود درگیری دولت آمریکا با بحران کرونا در این کشور، ما فعالیت های ایران در عراق را زیر نظر داریم.

9 خرداد 1399

کرونا پوتین را به دورکاری فرستاد

پس از اینکه مشخص شد پزشکی که هفته گذشته با ولادیمیر پوتین در بیمارستان دیدار داشته به کرونا مبتلا شده رئیس جمهور رئیس روسیه تصیم گرفت تا وظایف خود از طریق ویدیو کنفرانس مدیریت کند.

1 خرداد 1399

همایش بین المللی علوم شناختی 27 تا 29 فروردین 99 برگزار می شود

هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی با مشارکت دانشگاه شهیدبهشتی روز های 27 تا 29 فروردین ماه 99 در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

24 اردیبهشت 1399

مدیریت هوشمند تبدیل به ویترین و یک ژست نشود

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی در کنفرانس تهران هوشمند با بیان این که مدیریت هوشمند، موضوعی است که امروزه در افزایش اثربخشی و کارآمدی بسیار مطرح است و استفاده از بیگ دیتا و داده های انبوه برای کاهش هزینه و افزایش راندمان، امری متداول است، گفت: البته...

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران خدمات جدید در سامانه تهران من برای مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- خدمات جدید سامانه 137 در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا روی سامانه و اپلیکیشن تهران من قرار گرفت و ثبت درخواست سرویس هایی که شهرداری تهران در ارتباط مستقیم با شهروندان در این حوزه ارائه می کند به سادگی امکان پذیر شده است.

1 اردیبهشت 1399

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسته بندی صنایع دستی

نمایشگاه دستاوردهای بسته بندی صنایع دستی کشور از 16 تا 18 بهمن ماه برگزار می گردد.

28 فروردین 1399

80 درصد هنرمندان شاهرود زن هستند

مسوول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شاهرود گفت: 80 درصد از جمعیت هنرمندان این شهرستان را بانوان تشکیل می دهند.

18 فروردین 1399

اسپر مدعی شد: به دنبال دفع خطر ایران در خاورمیانه هستیم

فارس نوشت: وزیر دفاع آمریکا روز جمعه مدعی شد که این کشور به دنبال دفع خطر ایران در خاورمیانه است.

18 بهمن 1398

برگزاری همایش ظرفیت های مناطق آزاد در همکاری های منطقه ای اوراسیا

گروه بنگاه ها- دانشگاه گیلان هفته گذشته میزبان همایشی با عنوان ظرفیت های مناطق آزاد در گسترش همکاری های منطقه ای ایران و اوراسیا با موضوع منطقه آزاد انزلی بود.

20 دی 1398

برپایی نمایشگاه سفال و سرامیک در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

نمایشگاه سفال و سرامیک که به آثاری از فاطمه روغنی ها اختصاص دارد، در ساختمان شماره یک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز گذشته 18 آبان 1398 افتتاح شد.

11 دی 1398

توجه به استعداد های کوچک منجر به رشد در صنعت پوشاک می شود

کارگاه آموزشی تکنولوژی نوین در صنعت پوشاک امروز شنبه در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران برگزار شد.

10 دی 1398
تعداد: (52)