همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران زندگی امام خمینی(ره) اسوه و الگویی برای تمام مذاهب است

تهران- خبرنگاران- رهبر شورای علمای شیعیان پاکستان گفت: حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی تمام زندگی خویش را صرف جهاد در راه فروغ وحدت در بین امت اسلامی کرد و آن چراغ آگاهی که ایشان در دنیای اسلام روشن کرد برای همیشه و همه نسل ها به یادگار خواهد...

13 مرداد 1399

مشارکت نمایندگان ایران و آمریکا در نشست 2

شورای آتلانتیک اظهار داشت که دیپلمات های ایران و آمریکا بار دیگر بر سر مسائل مربوط به افغانستان در ملاقات گروه شش بعلاوه دو حاضر شده و به بحث و گفت وگو پرداختند.

3 مرداد 1399

دهقانکار: پذیرش مسئولیت از سر شجاعت نبود، آشنا: سرباز جمهوری اسلامی هستم

به گزارش خبرنگاران ، آئین تودیع قادر آشنا، مدیرعامل پیشین و معارفه ایوب دهقانکار، سرپرست موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران شنبه (13 اردیبهشت ماه) برگزار گردید.

10 تیر 1399

افشاگری واشنگتن پست از معامله پشت پرده ترامپ با پکن ، فرماندار ویرجینیا: ترامپ هذیان می گوید!

روزنامه واشنگتن پست آمریکا با استناد به یک سری داده های اقتصادی و اسناد دولتی گزارش داد که تولیدکننده های آمریکایی انبوهی ماسک و دیگر تجهیزات ایمنی پزشکی به ارزش میلیون ها دلار را در ماه های ژانویه و فوریه و با تشویق دولت فدرال به چین فرستاده اند.

27 خرداد 1399

آمریکا اقدامات ایران در عراق را زیر نظر دارد

مورگان اورتاگوس گفت: با وجود درگیری دولت آمریکا با بحران کرونا در این کشور، ما فعالیت های ایران در عراق را زیر نظر داریم.

9 خرداد 1399

کرونا پوتین را به دورکاری فرستاد

پس از اینکه مشخص شد پزشکی که هفته گذشته با ولادیمیر پوتین در بیمارستان دیدار داشته به کرونا مبتلا شده رئیس جمهور رئیس روسیه تصیم گرفت تا وظایف خود از طریق ویدیو کنفرانس مدیریت کند.

1 خرداد 1399

همایش بین المللی علوم شناختی 27 تا 29 فروردین 99 برگزار می شود

هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی با مشارکت دانشگاه شهیدبهشتی روز های 27 تا 29 فروردین ماه 99 در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

24 اردیبهشت 1399

مدیریت هوشمند تبدیل به ویترین و یک ژست نشود

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی در کنفرانس تهران هوشمند با بیان این که مدیریت هوشمند، موضوعی است که امروزه در افزایش اثربخشی و کارآمدی بسیار مطرح است و استفاده از بیگ دیتا و داده های انبوه برای کاهش هزینه و افزایش راندمان، امری متداول است، گفت: البته...

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران خدمات جدید در سامانه تهران من برای مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- خدمات جدید سامانه 137 در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا روی سامانه و اپلیکیشن تهران من قرار گرفت و ثبت درخواست سرویس هایی که شهرداری تهران در ارتباط مستقیم با شهروندان در این حوزه ارائه می کند به سادگی امکان پذیر شده است.

1 اردیبهشت 1399

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسته بندی صنایع دستی

نمایشگاه دستاوردهای بسته بندی صنایع دستی کشور از 16 تا 18 بهمن ماه برگزار می گردد.

28 فروردین 1399

80 درصد هنرمندان شاهرود زن هستند

مسوول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شاهرود گفت: 80 درصد از جمعیت هنرمندان این شهرستان را بانوان تشکیل می دهند.

18 فروردین 1399

اسپر مدعی شد: به دنبال دفع خطر ایران در خاورمیانه هستیم

فارس نوشت: وزیر دفاع آمریکا روز جمعه مدعی شد که این کشور به دنبال دفع خطر ایران در خاورمیانه است.

18 بهمن 1398

برگزاری همایش ظرفیت های مناطق آزاد در همکاری های منطقه ای اوراسیا

گروه بنگاه ها- دانشگاه گیلان هفته گذشته میزبان همایشی با عنوان ظرفیت های مناطق آزاد در گسترش همکاری های منطقه ای ایران و اوراسیا با موضوع منطقه آزاد انزلی بود.

20 دی 1398

برپایی نمایشگاه سفال و سرامیک در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

نمایشگاه سفال و سرامیک که به آثاری از فاطمه روغنی ها اختصاص دارد، در ساختمان شماره یک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز گذشته 18 آبان 1398 افتتاح شد.

11 دی 1398

توجه به استعداد های کوچک منجر به رشد در صنعت پوشاک می شود

کارگاه آموزشی تکنولوژی نوین در صنعت پوشاک امروز شنبه در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران برگزار شد.

10 دی 1398

سایه تمدید تحریم بر سر نمایشگاه بین المللی نفت تهران

به گزارش خبرنگاران، محمد ناصری جمعه وند در نشست خبری خود با خبرنگاران، با اشاره به اینکه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1800 متقاضی داخلی وجود داشت که از این تعداد، 1016 متقاضی جانمایی شدند، گفت: بسیاری از این متقاضیان، نمایندگی...

8 آذر 1398

رئیس دفتر منطقه ای یونسکو: به دنبال ترویج دسترسی آزاد به اطلاعات هستیم

رئیس دفتر منطقه ای یونسکو گفت: در یونسکو دنبال ترویج دسترسی آزاد به اطلاعات هستیم، در واقع با در دسترس گذاشتن منابع در اختیار دانش آموزان و دانشجویان دسترسی آزاد به اطلاعات فراهم می گردد.

4 آذر 1398

نمایشگاه نقاشی های آبرنگ در گالری شکوه افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، فصل مشترک نقاشی های بهمن نیکو، سیاوش مظلومی پور و کوروش اصلانی در عین داشتن تکنیک آبرنگ، احساس هر سه هنرمند در خلق آثار و رویکردی است که به محیط پیرامونی و طبیعت داشته و آن را در آثارشان بازتاب داده اند.

23 آبان 1398

دانشگاه سمنان با سازمان زمین شناسی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه سمنان، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی و پژوهشکده علوم زمین به منظور تقویت فعالیت های پژوهشی به امضا رسید.

15 آبان 1398

تور های فناورانه در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نانو برگزار می گردد

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در حاشیه دوازدهمین جشنواره نانو اقدام به برگزاری تور های فناورانه خواهد نمود.

6 آبان 1398
تعداد: (47)