نمایشگاه نقاشی های آبرنگ در گالری شکوه افتتاح شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فصل مشترک نقاشی های بهمن نیکو، سیاوش مظلومی پور و کوروش اصلانی در عین داشتن تکنیک آبرنگ، احساس هر سه هنرمند در خلق آثار و رویکردی است که به محیط پیرامونی و طبیعت داشته و آن را در آثارشان بازتاب داده اند.

نمایشگاه نقاشی های آبرنگ در گالری شکوه افتتاح شد

بهمن نیکو که تاکنون بیش از 120 نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل و خارج از ایران برپا نموده است، با 10 اثر آبرنگ در این نمایشگاه حضور دارد. این هنرمند با اشاره به آثار خود در این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه آثار سورئال، مفهومی و رئال ارائه نموده ام. درباره تکنیک های بکار رفته در این آثار باید بگویم که برخی از تکنیک ها شخصی است اما برخی دیگر تکنیک های معمول و مرسومی است که در کلاس های آموزشی و کتاب ها به آن اشاره شده است.

سیاوش مظلومی پور که در بیش از پنجاه نمایشگاه انفرادی شرکت داشته و آثارش علاوه بر ایران، پیش تر در فرانسه، آلمان، آمریکا، کانادا، مالزی به نمایش درآمده است در خصوص 10 اثر آبرنگی که در این نمایشگاه ارائه داده است اعلام کرد: در این آثار همچون آثار قبلی ام در نمایشگاه های گذشته نگاهی به محیط شهری، طبیعت ایران، زندگی مردم و معماری ایران دارم. اشتراکاتی بین آثار مان در این نمایشگاه وجود دارد گرچه شاید به ظاهر تعیین نباشد اما وجه مشترک آثار به لحاظ حس و تکنیک غیر قابل انکار است.

کوروش اصلانی نیز تاکنون 18 نمایشگاه انفرادی برپا نموده و شرکت در نمایشگاه های متعدد گروهی در داخل و خارج از کشور را در کارنامه هنری خود دارد، با 10 اثر که همگی در در این نمایشگاه حضور دارد، او در خصوص این آثار گفت: سعی ام بر این است که در آثارم تجریدی کار کنم. خلاصه و موجز گفتن در عین حال که معانی زیادی را بدنبال داشته باشد در واقع مانند اشعار حافظ و سعدی که مفاهیم و معانی زیادی را در بر می گیرند.

نمایشگاه نقاشی های آبرنگ تا 14 مهرماه در گالری شکوه دایر است و علاقمندان می توانند همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 16 الی 20 از این نمایشگاه در گالرى شکوه واقع در فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمى شمالى، کوچه امیر نورى پلاک 19 دیدن نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمایشگاه نقاشی های آبرنگ در گالری شکوه افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه نقاشی های آبرنگ در گالری شکوه افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید