هدف دختران ایران قهرمانی در کاراته آسیاست

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی کاراته بانوان تأکید کرد که هدف این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان، کسب عنوان قهرمانی خواهد بود.

هدف دختران ایران قهرمانی در کاراته آسیاست

به گزارش تسنیم، فرحناز ارباب درخصوص عدم حضور تیم ملی های کاراته در مسابقات قهرمانی جهان گفت: آن اتفاق شوک عجیبی بود که در آستانه مسابقات قهرمانی جهان چند بازیکن ما کرونا گفتند و تیم نتوانست اعزام شود. از زمانی که در خدمت تیم کاراته بانوان قرار گرفتم، دوست داشتم در مسابقات قهرمانی جهان حضور داشته باشیم تا ارزیابی نسبت به شرایط تیم داشته و برنامه ریزی های بعدی را از آن جا شروع کنیم، اما به هر حال نشد.

وی در مورد شرایط تیم در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا شرح داد: خدا را شکر کاروان بزرگی از کاراته ایران به مسابقات آسیایی قزاقستان اعزام خواهد شد. امیدوارم شاهد مدال های خوش رنگی در تمامی رده های سنی باشیم و نتایج خوبی را برای کاراته ایران به ارمغان بیاوریم.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در پاسخ به این سوال که با غیبت برخی کشورها کار کاراته ایران برای موفقیت در مسابقات آسیایی آسان تر خواهد بود، گفت: رده های دیگر را نمی دانم، اما در رده سنی بزرگسالان حریفان تکمیل هستند. حریفان قدرتمندی در قهرمانی آسیا داریم و اینگونه نیست که کار ساده ای در پیش داشته باشیم. در هر مسابقه ای که شرکت کنیم، محک خاص و نگرانی و استرس های خودش را دارد.

ارباب در مورد ترکیب فعلی کاراته ایران بعد از مسابقات المپیک اضافه کرد: مربیان قبلی تمام زحمات خود را کشیدند و از آنها تشکر می کنم. به عنوان سرباز کاراته در خدمت تیم بانوان هستم و امیدوارم تیمی که در اختیار ما قرار گرفته است، نتیجه و عملکرد خیلی خوبی را به جا بگذارد و بتوانیم بعد از مسابقات استارت خود را برای تمرینات بازی های آسیایی بزنیم.

وی در مورد اهداف تیم بانوان در قهرمانی آسیا گفت: هدف ما قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا است و تمام عزم خود را برای قهرمانی جزم کردیم و این تیم پتانسیل این عنوان را دارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "هدف دختران ایران قهرمانی در کاراته آسیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف دختران ایران قهرمانی در کاراته آسیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید