پرسپولیس؛ آخرین تیم ایرانی که الدحیل را شکست داد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، پرسپولیس برانکو آخرین تیمی از ایران بود که پیروز به شکست الدحیل شد و پس از آن هیچ تیمی از ایران پیروز به پیروزی برابر این تیم نشد، حتی پرسپولیس یحیی گل محمدی!

پرسپولیس؛ آخرین تیم ایرانی که الدحیل را شکست داد

بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان 2018 بود که پرسپولیس پس از شکست یک بر صفر مقابل الدحیل در دوحه، در تهران سه بار دروازه حریف را باز کرد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید.

پس از آن بازی تیم های مختلفی از ایران مقابل الدحیل به میدان رفتند و هیچ کدام پیروز به پیروزی نشدند. حتی خود پرسپولیس با یحیی گل محمدی مقابل این تیم پرقدرت نهاده شد و با دو نتیجه دو بر صفر و یک بر صفر باخت آن هم در حالی که الدحیل در همان مرحله گروهی حذف شد!

به هر روی پرسپولیس برانکو آخرین تیمی از ایران بود که پیروز به شکست الدحیل پرقدرت شد و پس از آن مایندگان ایران شش بار مقابل الدحیل نهاده شدند و هرگز نتوانستند این تیم را شکست دهند.

سپاهان آخرین تیمی بود که به مصاف این تیم قطری رفت و کوشش زیادی کرد تا شکست یک بر صفر دور رفت را جبران کند، اما درنهایت با نتیجه 5 بر 2 باخت تا به همراه استقلال، تراکتور و پرسپولیس یحیی دیگر تیم هایی باشند که پیروز به پیروزی مقابل این تیم نشده اند.

طرفداری

منبع: فرارو

به "پرسپولیس؛ آخرین تیم ایرانی که الدحیل را شکست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس؛ آخرین تیم ایرانی که الدحیل را شکست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید