کوشش جوانان ستودنی بود، هدف نهایی کسب سهمیه است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرمربی تیم ملی کاراته با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: این رقابتها نشان داد که جوانان ما چه انگیزه بالایی برای رسیدن به ترکیب ثابت تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دارند. رقابتهای انتخابی همواره سخت و سخت است، ولی عادلانه ترین راه برای حضور شایسته ها در ترکیب اصلی است و دیدیم که در نهایت هم چنین اتفاقی افتاد.

کوشش جوانان ستودنی بود، هدف نهایی کسب سهمیه است

وی ادامه داد: نکته مهم دیگری که روز شنبه شاهد آن بودیم حضور پرتعداد مدعیان در رقابتهای انتخابی بود. این ثابت می نماید که در کاراته ایران کار بزرگی اجرا شده و جوانانی پرشماری هستند که مترصد پیدا کردن بهترین فرصت برای رسیدن به ترکیب ثابت تیم ملی هستند و این یعنی ظرفیت بالای کاراته ایران که تا سال ها تیم ملی را بیمه می نماید.

سید شهرام هروی اضافه نمود: کاراته کاهای مدعی باید این را بدانند که مسابقات قهرمانی آسیا انتها کار نیست و برای رسیدن به سهمیه المپیک تورنمنت های متعددی تا انتها سال وجود دارد که می توانیم حضور پیدا نموده و امتیازات خود را افزایش دهیم. رقابتهای قهرمانی آسیا تنها یکی از این مراحل است و امتیاز آن مانند یک مرحله مسابقات لیگ برتر کاراته وان است.

سرمربی تیم ملی با اشاره به مبارزات اجرا شده گفت: رقابت های انتخابی همواره شرتیط متفاوتی نسبت به دیگر مبارزات دارد و کاراته کاها سعی دارند با ارائه بهترین عملکرد به ترکیب اصلی تیم ملی برسند و همین موضوع شاید بعضی مواقع تاثیر منفی روی کار فنی کاراته کا داشته باشد. البته این باخت ها چیزی از ارزش های نفرات ما که پیروز نبودند کم نمی نماید و همچنان این فرصت برای آنها وجود دارد تا در مسابقات آینده برای کسب سهمیه المپیک کوشش نمایند.

وی در انتها در مورد برنامه اردوها تا زمان اعزام به تاشکند هم گفت: بعد از یک روز استراحت، اردوهای آماده سازی را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شروع می کنیم. بعد از یک دوره تمرینی چهار روزه، کاراته کاها به استانهای خود رفته و در بازگشت، اردوی نهایی را تا زمان اعزام خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کوشش جوانان ستودنی بود، هدف نهایی کسب سهمیه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش جوانان ستودنی بود، هدف نهایی کسب سهمیه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید