فروزان عبداللهی: مسوولان خوزستان گفتند هر جا امکانات هست برو!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بانوی رکاب زن خوزستانی تیم ملی ایران گفت: امسال با توجه به سطح نزدیک رکاب زنان شاهد تعداد بیش تری ورزشکار در اردو هستیم و پتانسیل دوچرخه سواران نیز آن قدر بالاست که هنوز نفرات اعزامی تعیین نشده اند و همگی ما در تلاش هستیم تا در فهرست نهایی اعزام به هندوستان قرار بگیریم.

فروزان عبداللهی: مسوولان خوزستان گفتند هر جا امکانات هست برو!

فروزان عبداللهی عرب در حاشیه برگزاری رقابت های لیگ برتر پیست آقایان که در اهواز برگزار شد، در گفت وگو با نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با اشاره به حضورش در اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان در اهواز جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان، اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی را در اردو پشت سر می گذاریم و از آن جا که چند مرحله اردوی طولانی مدت را در تهران برگزار کردیم، خوشبختانه سطح تمام رکاب زن ها ارتقا یافته است. در حال حاضر نیز من و سایر ملی پوشان شرایط آرمانی و خوبی داریم.

او ادامه داد: با توجه به سرمای تهران و هوای خوب اهواز به این شهرستان سفر کردیم و خوشبختانه این هوای خوب روی کیفیت تمرینات مان اثر مثبت گذاشته است و روز به روز در حال پیشرفت هستیم تا با آمادگی کامل به مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان اعزام شویم.

بانوی رکاب زن تیم ملی ایران افزود: سال گذشته تعداد نفرات حاضر در اردوی اهواز کم بودند و تقریباً نفراتی در اردو شرکت کرده بودند که 100 درصد برای اعزام انتخاب شده بودند اما امسال با توجه به سطح نزدیک رکاب زنان، شاهد تعداد بیش تری ورزشکار در اردو هستیم و پتانسیل دوچرخه سواران نیز آن قدر بالاست که هنوز نفرات اعزامی معین نشده اند و همگی ما در تلاش هستیم تا در فهرست نهایی اعزام به هندوستان قرار بگیریم.

وی با تاکید بر این که رقابت بین رکاب زنان جهت انتخاب شدن بسیار نزدیک است، گفت: امسال تمرینات ما به صورت تخصصی تر دنبال شده است و مربیان بسیار بهتر با ما کار کرده اند. هم چنین تمرینات امسال ما براساس آمادگی هر رکاب زن به صورت جدا بوده است و موضوع تمرینات هر کس نیز روی نقاط قوت او طراحی شده است.

این دارنده مدال برنز مسابقات کاپ آسیایی تایلند در ماده 4 کیلومتر تیمی در پاسخ به این سوال که سال گذشته در مسابقات در هند مدال طلا کسب کردید ولی امسال در تایلند برنز نصیب تان شد؟ گفت: سال گذشته رده سنی ما جوانان بود و در این رده سنی پا زدیم و نسبت به جوانان حاضر در مسابقات سرتر بودیم؛ با وجود این امسال وارد رده سنی بزرگسالان شدیم و در مسابقات کاپ آسیا نیز برای اولین بار در این رده سنی پا زدیم که پیروز شدیم در اولین حضور در این رده سنی برنز بگیریم و فکر می کنم کار بزرگی هم کردیم چرا که رقابت در قسمت بزرگسالان دشوارتر است.

او با اشاره به تفاوت سطح میان رقابت های کاپ آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا نیز توضیح داد: معمولاً در مسابقات کاپ آسیایی تمام کشورها شرکت نمی کنند و اگر هم شرکت کنند با ترکیب کامل حاضر نمی شوند اما در قهرمانی آسیا تیم ها با تمام قوا و نفرات شان و برای کسب بهترین نتیجه حاضر می شوند که باعث می گردد سطح مسابقات قهرمانی آسیا همواره بالاتر از کاپ آسیا باشد.

اینه رکاب زن خوزستانی عضو تیم هیات اصفهان در ادامه در پاسخ به این پرسش که دلیل حضور رکاب زنان استان از جمله خود او در تیم های سایر استان ها چیست؟ گفت: خود من که در حال حاضر در حال تماشای مسابقات لیگ برتر آقایان در اهواز هستم وقتی پیست را با این همه جمعیت ورزشکار و دوچرخه سوار حرفه یی دیدم لذت بردم اما در عین حال تاسف نیز خوردم که چرا استانم با این امتیاز خوب و این پیست عالی نباید تیمی در لیگ برتر داشته باشد و ورزشکاران آن باید در تیم ها و باشگاه های استان های دیگر پراکنده باشند.

وی در پاسخ به این که دلیل این موضوع را در چه می بیند؟ بیان کرد: دلیل این موضوع را باید از مسوولان پرسید. خود من امسال پیش از رقابت های قهرمانی کشور هیچ گونه امکاناتی در اختیار نداشتم که در نهایت منجر به این شد که خود مسوولان استان علناً به من گفتند که ما امکانات نداریم که در اختیار شما بگذاریم و شما مجاز هستید که برای هر استانی که دوست دارید رکاب بزنید! همین موضوع باعث شد که من امسال نتوانم برای خوزستان رکاب بزنم آن هم در شرایطی که واقعاً از صمیم قلب دوست داشتم برای استان خودم رکاب بزنم و با نام استان خودم به اردوی تیم ملی دعوت شوم و نه با اسم هیات اصفهان؛ اما متاسفانه این امر امکان پذیر نشد.

این بانوی رکاب زن افزود: پیش از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، مسوولان هیات خوزستان با من تماس گرفتند و من یک سری امکانات مثل دوچرخه که نیاز مسابقه است را از آنان درخواست کردم و قرار شد که آن ها به من خبر دهند. من نیز تا روز آخر منتظر تماس آن ها ماندم که بتوانم با تیم خوزستان شرکت کنم ولی متاسفانه هیچ خبری از آن ها نشد و در نهایت نیز گفتند اگر تیمی هست که می تواند این امکانات را در اختیار شما قرار دهد، مجاز هستید که بروید! و به این ترتیب اجازه دادند که من از تیم استان خوزستان خارج شوم.

وی درباره این که از شرایطش در اصفهان راضی است، توضیح داد: خدا را شکر شرایط خوب است، در آن جا احترام و امکانات نیز در اختیارم می گذارند ولی باز هم تاکید می کنم دوست داشتم برای خوزستان پا بزنم و اصلاً دوست نداشتم با نام استانی دیگر برای برگزاری اردوی تیم ملی به استان خودم بیایم! بسیار از این موضوع ناراحت هستم.

عبداللهی در پاسخ به این پرسش که اگر مسوولان، قولِ دادن امکانات را دهند به تیم خوزستان باز می گردد؟ بیان نمود: صد درصد. شک نکنید. چرا نباید چنین کاری کنم؟ خود من کسی بودم که گفتم امکانات بدهید تا من برای استان خودم پا بزنم و در این راستا حتی به یک سری حداقل ها نیز راضی شدم ولی متاسفانه همکاری نکردند و حتی یک سری قول نیز مبنی بر دادن برخی امکانات دادند که متاسفانه به هیچ یک از آن ها عمل نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فروزان عبداللهی: مسوولان خوزستان گفتند هر جا امکانات هست برو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروزان عبداللهی: مسوولان خوزستان گفتند هر جا امکانات هست برو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید