قرارداد ساری با لاتزیو تمدید شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، باشگاه لاتزیو قرارداد سرمربی ایتالیایی خود را برای دو سال تمدید کرد.

قرارداد ساری با لاتزیو تمدید شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با وجود اینکه هنوز اولین فصل قرارداد مائوریتزیو ساری با باشگاه لاتزیو به خاتمه نرسیده ، قرارداد این مربی ایتالیایی برای دو سال دیگر تمدید شد.

ساری تابستان سال جاری با لاتزیو قراردادی دو ساله بست و با وجود شروعی نه چندان امیدوار کننده در این فصل، رئیس باشگاه کلودیو لوتیتو تصمیم گرفت دو سال دیگر مدت قرارداد او را تمدید کند.

لوتیتو در این خصوص گفت: با مردی آشنا شده ام که می تواند در دنیای فوتبال تأثیرگذار باشد. او با عشق به فوتبال کار می نماید و اگر کسی فکر می نماید که او به خاتمه خط رسیدن باید اطمینان دهم که اصلاً اینگونه نیست. دستور داده ام که قرارداد او به صورت اتوماتیک برای دو سال دیگر تمدید گردد.

لاتزیو در 16 بازی اش در فصل جاری سری A ، بیست و شش امتیاز کسب نموده اما لوتیتو نه سرمربی تیم بلکه بازیکنان را مسبب این آمار نه چندان جالب می داند.

رئیس باشگاه لاتزیو اضافه کرد: مردم در خیابان ها جلوی مرا می گیرند و می پرسند چه اتفاقی دارد در باشگاه رخ می دهد. برخی از بازیکنان یادشان رفته که کجا هستند، برخی از آنها کار روحیه تیمی را فراموش نموده اند. هر بازیکنی مفهوم از خودگذشتگی برای تیم را درک نمی نماید اما ما باید برای کار همه بازیکنان احترام قائل باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قرارداد ساری با لاتزیو تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد ساری با لاتزیو تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید