ریبری: دیگر باید چه کار می کردم که برنده توپ طلا شوم؟!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بال فرانسوی بنفش پوشان فلورانس هنوز هم متعجب است چرا در سال 2013 برنده توپ طلا نشد.

ریبری: دیگر باید چه کار می کردم که برنده توپ طلا شوم؟!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فرانک ریبری که تابستان گذشته به حضور 12 ساله اش در بایرن مونیخ انتها داد و به فیورنتینا پیوست، هنوز هم متعجب است که چرا در سال 2013 با وجود کسب سه گانه قهرمانی آلمان و اروپا با بایرن مونیخ، جایزه توپ طلای فرانس فوتبال به وی تعلق نگرفت.

در آن دوره کریستیانو رونالدوی پرتغالی از رئال مادرید با کسب 1365 رأی این عنوان را به خود اختصاص داد و ریبری با کسب 1127 رأی پس از لیونل مسی آرژانتینی از بارسلونا با 1205 رأی، در صندلی سوم به کار خود انتها داد.

بال پیشین تیم ملی فرانسه در مصاحبه ای که با لوکا تونی، هم تیمی پیشین خود برای شبکه تلویزیونی DAZN آلمان داشت، درباره چرایی عدم کسب توپ طلا در سال 2013 گفت: وقتی حداکثر جام های ممکن را به دست می آورید، دیگر باید چه کار کنید که برنده توپ طلا شوید؟

وی اضافه نمود: اگر شما هر جامی که ممکن بوده را به دست آورده اید و هر کاری که لازم بوده را در تیم باشگاهی تان و تیم ملی تان در زمین و خارج از زمین انجام داده اید، دیگر باید چه کار کنید که توپ طلا را به دست بیاورید؟

فرانک ریبری 37 ساله در فصل جاری با وجود مصدومیت هایی که داشته، در 11 بازی سری A توانسته فیورنتینا را همراهی کند که حاصل آن دو گل زده و دو پاس گل بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ریبری: دیگر باید چه کار می کردم که برنده توپ طلا شوم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریبری: دیگر باید چه کار می کردم که برنده توپ طلا شوم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید