رونالدو: زیدان حس خاصی به من می داد، او یاری زیادی به من کرد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس از سرمربی پیشین خود تمجید کرد.

رونالدو: زیدان حس خاصی به من می داد، او یاری زیادی به من کرد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، کریستیانو رونالدو که پیش از پیوستن به یوونتوس در تابستان 2018، زیرنظر زین الدین زیدان سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد، از سرمربی فرانسوی کهکشانی ها تمجید کرد که اوسط فصل گذشته برای دومین بار راهنمایی رئال مادرید را برعهده گرفت.

رونالدو 34 ساله در گفت وگو با شبکه تلویزیونی DAZN گفت: اعتماد به نفسی که یک بازیکن احتیاج دارد، تنها از خود او نشأت نمی گیرد، بلکه از سرمربی و بازیکنان کناری اش هم این اعتماد به نفس را می گیرد. به عنوان یک بازیکن احتیاج دارید که احساس کنید عضو مهمی از تیم هستید و زیدان حس خاصی به من می داد.

وی اضافه کرد: زیزو یاری زیادی به من کرد و احترام زیادی برای او قائل بودم اما کار زیرنظر زیدان سبب شد تا او را بیشتر از گذشته تحسین کنم. دلیلش هم شخصیتی است که او داشت، نوع صحبت کردنش، سبک مربیگری اش و نوع رفتاری که با من داشت. زیزو همواره به من می گفت که آرامش خودت را حفظ کن و بازی خودت را انجام بده. تو بازیکنی هستی که می توانی تفاوت را رقم بزنی.

فوق ستاره پرتغالی یوونتوس که عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید از آن وی است، در بخش پایانی صحبت هایش اظهار داشت: زیدان همواره با من روراست بود و به همین خاطر است که همواره به او علاقه مند خواهم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رونالدو: زیدان حس خاصی به من می داد، او یاری زیادی به من کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو: زیدان حس خاصی به من می داد، او یاری زیادی به من کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید