پیام نیازمند در آستانه حضور در پرسپولیس؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، دروازه بان سپاهان در زمان حضورش در پیکان شاگرد داوود فنایی بود و شاید این دو نفر یک بار دیگر در پرسپولیس به هم برسند.

پیام نیازمند در آستانه حضور در پرسپولیس؟

به گزارش گروه ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، چند روز قبل یک خبرنگار پرتغالی خبر داد که پیام نیازمند دروازه بان ملی پوش باشگاه سپاهان با قراردادی تا سال2024 و با بند فسخ 20میلیون یورویی به تیم فوتبال پورتیموننزه پیوسته است؛ خبری که البته توسط این دروازه بان تکذیب شد.

در ابتدای فصل جاری هم بحث پیوستن نیازمند به یک تیم پرتغالی مطرح شده بود ولی او تصمیم گرفت همکاری اش را با باشگاه سپاهان ادامه دهد.

با این حال روی تاوارس، مربی سابق دروازه بان های سپاهان که رابطه ای صمیمی با نیازمند دارد، همچنان در تلاش است تا شرایط لازم را برای حضور این بازیکن در فوتبال اروپا فراهم کند و بعید نیست که نیازمند در پایان فصل سپاهان را ترک کند.

او در آخرین گفت وگویش به این موضوع هم اشاره کرد که بعد از اتمام فصل در مورد آینده تصمیم خواهد گرفت و جدایی نیازمند هم نمی تواند اتفاق خوبی برای سپاهان باشد.

رد پیشنهاد 12میلیاردی سپاهان

نیازمند در ابتدای لیگ هجدهم به سپاهان پیوست و به خوبی توانست معضل دروازه بانی در این تیم را که از لیگ شانزدهم ایجاد شده بود، برطرف کند.

سپاهانی ها هم به خوبی می دانند که حفظ این دروازه بان می تواند تا چندسال دیگر دروازه این تیم را بیمه کند ولی مسئله مهم این است که تیم اصفهانی هنوز با گلر ملی پوش خودش برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است.

آخرین اخبار حاکی از آن است که سپاهان برای فصل آینده پیشنهاد 12میلیارد تومانی به نیازمند داده ولی این بازیکن پیشنهاد مدیران باشگاه را رد کرده و هنوز جواب روشنی به زردپوشان اصفهانی نداده است.

سپاهان از باشگاه های متمول فوتبال ایران است و بدون شک ماندن در این تیم باعث خواهد شد نیازمند هیچ وقت دغدغه دریافت حق و حقوقش را نداشته باشد. ولی او هنوز جوابی به سپاهان نداده و شاید در انتظار موقعیت های بهتر برای فصل آینده است.

نیازمند پرسپولیسی می شود؟

درحالی که 7هفته به پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده است، از حالا شایعات مختلفی درخصوص نقل وانتقالات تابستانی آغاز شده و نام پرسپولیس می تواند در صدر این شایعات قرار بگیرد.

یحیی گل محمدی مدتی قبل به این موضوع اشاره کرد که باید اقدامات لازم را برای جذب چند بازیکن جدید آغاز کنند تا پرسپولیس تیم قوی تری برای فصل آینده داشته باشد.

یکی از شایعاتی که این روزها به شکل جدی به گوش می رسد، احتمال حضور نیازمند در پرسپولیس است. او چند سال پیش در پیکان با داوود فنایی مربی گلرهای پرسپولیس کار کرده و رابطه ای بسیار صمیمی با این مربی دارد. از طرفی فنایی هم اعتقاد خاصی به نیازمند دارد و از گوشه و کنار شنیده می شود که دروازه بان سپاهان در تیررس کادرفنی پرسپولیس قرار گرفته است.

این شایعه در حالی در محافل فوتبالی پیچیده که پرسپولیس بعد از رفتن علیرضا بیرانوند، تصمیم به جذب حامد لک گرفت و این دروازه بان هم فصل موفقیت آمیزی را در پرسپولیس پشت سر گذاشته است.

لک بدون شک یکی از بهترین فصول فوتبالش را در پرسپولیس سپری کرده ولی اگر نیازمند به پرسپولیس بیاید، شرایط برای این دروازه بان تغییر خواهد کرد. استفاده از 2 گلرِ هم سطح قطعا برای پرسپولیس حاشیه ایجاد خواهد کرد و اگر نیازمند به پرسپولیس بیاید شاید لک تصمیم به جدایی بگیرد.

با وجود این، جذب نیازمند می تواند یکی از اتفاقات جنجالی در فصل نقل وانتقالات باشد و طبیعتا سپاهان هم دوست ندارد ستاره ملی پوش خود را در تیم رقیب ببیند.

دروازه بان سپاهان در تابستان یکی از چهره های پرسروصدای فصل جابجایی خواهد بود و باید دید شایعات در مورد حضور او در پرسپولیس رنگ حقیقت خواهد گرفت یا این دروازه بان راستا دیگری را برای ادامه فوتبالش انتخاب خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیام نیازمند در آستانه حضور در پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام نیازمند در آستانه حضور در پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید