دلداری ده روسی به بوفون: حتی بزرگترین دروازه بانان تاریخ هم اشتباه می نمایند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هافبک باتجربه تیم ملی ایتالیا به دروازه بان این تیم دلداری داد و بیان کرد حتی بزرگترین دروازه بانان تاریخ فوتبال هم اشتباه می نمایند.

دلداری ده روسی به بوفون: حتی بزرگترین دروازه بانان تاریخ هم اشتباه می نمایند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، در ادامه رقابت های انتخابی جام دنیای در قاره اروپا و در حساس ترین بازی دو تیم ایتالیا و اسپانیا برابر هم به میدان رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به سرانجام رسید تا دو تیم به تقسیم امتیازات بسنده نمایند. در این ملاقات در حالی که بازی باتساوی بدون گل در جریان بود، جان لوئیجی بوفون دروازه بان ایتالیا اشتباه بدی مرتکب شد و همین باعث شد تا اسپانیا با گل ویتولو از ایتالیا پیش بیفتد و در ادامه ده روسی گل تساوی را برای ایتالیا به ثمر رساند.

دانیله ده روسی زننده تنها گل تیم ملی ایتالیا در بازی برابر اسپانیا با دلداری به بوفون گفت: از قبل می دانستیم که اسپانیا با چه سبکی قرار است برابر ما بازی کند. آنها مالکیت توپ زیادی داشتند و ما اجازه دادیم تا آنها خیلی صاحب توپ شوند. بازیکنان ایتالیا در تکل زدن و توپ ربایی عملکرد خوبی نداشتند ولی در نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد و خیلی خوب توانستیم بازی را به کنترل خود درآوریم. نیمه اول بد بودیم و نیمه دوم خیلی بهتر شدیم. تساوی برابر اسپانیا نتیجه بدی نیست آن هم با توجه به این موضوع که بازگشت خوبی به بازی داشتیم و توانستیم یک امتیاز از این ملاقات کسب کنیم.

این بازیکن در ادامه گفت: طبیعی است که نگرش تیم بعد از گل خوردن تغییر کند. وقتی دروازه ما باز شد، شیوه بازی خودمان را تغییر دادیم و در ادامه توانستیم گل خوبی وارد دروازه اسپانیا کنیم. هنوز خیلی از بازیهای دیگر باقی مانده است که باید بتوانیم آن را با برد به سرانجام برسانیم.

ده روسی در سرانجام درباره اشتباه یوفون در این بازی برابر اسپانیا گفت: حتی بهترین دروازه بانان دنیا و تاریخ هم اشتباه می نمایند. بوفون ماشین نیست که هیچ اشتباهی از او سر نزند. با این حال من ترجیح می دهم تا او برای یوونتوس چنین اشتباهاتی داشته باشد تا تیم ملی ایتالیا.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دلداری ده روسی به بوفون: حتی بزرگترین دروازه بانان تاریخ هم اشتباه می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلداری ده روسی به بوفون: حتی بزرگترین دروازه بانان تاریخ هم اشتباه می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید