طرح دو فوریتی مجلس برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران: یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از تهیه یک طرح دو فوریتی برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند اطلاع داد و گفت که احتمالا این طرح هفته آینده در مجلس مطرح خواهد شد.

طرح دو فوریتی مجلس برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از ایسنا، سید علی موسوی اظهار کرد: با یاری و همکاری آقای نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طرحی را با عنوان حمایت معیشتی از خانوارهای احتیاجمند تهیه کردیم. این طرح که جامعه هدف آن 5 دهک پایین جامعه است بسته ای جامعی را برای 4 احتیاج اساسی 5 دهک پایین یعنی انرژی (آب، برق، گاز)، کالاهای اساسی (برنج، روغن، گوشت و مرغ و تخم مرغ)، مسکن و دارو پیش بینی نموده است.

وی اضافه کرد: در این طرح برای هر کدام از احتیاجها منبع اقتصادی پیش بینی شده و احیانا اگر دولت نتواند آن را تامین کند می توانیم برای استفاده از ظرفیت ستاد اجرایی و بنیاد مستضعفان اذن رهبری را دریافت کنیم.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: این طرح هفته آینده با قید دو فوریت در مجلس مطرح خواهد شد و امیدواریم بتواند گره گشای بخشی از مسائل مردم به خصوص اقشار آسیب پذیر باشیم.

منبع: اقتصادنیوز

به "طرح دو فوریتی مجلس برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح دو فوریتی مجلس برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید