کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا، خاتمه روز اول برای ایران با یک فینالیست و دو شانس برنز با یک کشتی گیر کمتر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رقابت های 5 وزن اول کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا، درحالیکه ایران نماینده ای در وزن 79 کیلوگرم نداشت، با یک فینالیست و دو شانس مدال برنز به انتها رسید.

کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا، خاتمه روز اول برای ایران با یک فینالیست و دو شانس برنز با یک کشتی گیر کمتر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مسابقات کشتی آزاد امیدهای دنیا از امروز (دوشنبه) در بوداپست مجارستان شروع شد که در پایان رقابت های 5 وزن اول، ایران با یک فینالیست و دو شانس مدال برنز به کار خود پایان داد.

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور نخست با نتیجه 4 بر یک مقابل رازمیک میساکیان از ارمنستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم مقابل ریکوتو آرای از ژاپن با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. سرلک در این مرحله روبرتی دینگاشویلی از گرجستان را با نتیجه 7 بر 4 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. سرلک در این مرحله با نتیجه 3 بر 3 مغلوب ادلان عسکراف از قزاقستان شد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن 70 کیلوگرم امیرحسین حسینی در دور اول با نتیجه 5 بر 2 آرمان آندراسیان از ارمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل انس اوشلو از ترکیه با نتیجه 4 بر 3 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله امر حسین از مصر را با نتیجه 5 بر 2 از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حسینی در این مرحله و برای حضور در دیدار فینال به مصاف چرمان والیف از کشور روسیه رفت و با نتیجه 10 بر صفر باخت و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 97 کیلوگرم نیز مجتبی گلیج در دور اول با نتیجه 11 بر صفر لوکاس کراساسکاس از لیتوانی را شکست داد وی در دور بعد مقابل گی وی ماتچاراشویلی از گرجستان با نتیجه 8 بر 6 پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گلیج در این مرحله با نتیجه 8 بر 2 از سد دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس گذشت و راهی دیدار فینال شد.

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، علی سوادکوهی نماینده وزن 79 کیلوگرم تیم ملی آزاد امید در این رقابت ها بود که به دلیل مشکل ویزا نتوانست راهی مجارستان گردد تا تیم ایران با یک کشتی گیر کمتر در رقابت ها حاضر گردد.

همچنین در وزن 65 کیلوگرم ابوالفضل حاجی پور در دور اول با نتیجه 3 بر صفر و ضربه فنی مغلوب جایدین الرمان از آمریکا شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد مقابل حریف قرقیزستانی، حاجی پور از دور رقابت ها کنار رفت.

رقابت های رده بندی و فینال 5 وزن اول به همراه مبارزه مقدماتی کشتی گیران 5 وزن دوم فردا برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا، خاتمه روز اول برای ایران با یک فینالیست و دو شانس برنز با یک کشتی گیر کمتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا، خاتمه روز اول برای ایران با یک فینالیست و دو شانس برنز با یک کشتی گیر کمتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید