فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا برگزار گردید.

فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا از ظهر فردا (شنبه) در صوفیه بلغارستان برگزار می گردد.

مراسم قرعه کشی این مسابقات بعد از ظهر امروز (آدینه) برگزار گردید که نتایج آن به توضیح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم مهدی احدی زناب پس از استراحت در دور اول در دور دوم با رناتو عثمان اوویچ از کرواسی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور سوم به مصاف برنده مبازه میان کشتی گیران رومانی و آمریکا می رود. در این وزن 17 نفر حضور دارند.

در وزن 51 کیلوگرم سعید اسماعیلی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف کومی ساوادا از ژاپن می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم با برنده کشتی میان نمایندگان فرانسه و هند پیکار می نماید. در این وزن 20 نفر شرکت نموده اند.

در وزن 60 کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور نخست با رأفت رشید از بلغارستان سرشاخ می گردد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان قزاقستان و جمهوری آذربایجان می رود. در این وزن 24 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 71 کیلوگرم رضا ساکی در دور اول با داتا چخایدزه از گرجستان کشتی می گیرد وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده کشتی میان رومانی و اسپانیا مبارزه می نماید. در این وزن 28 نفر شرکت نموده اند.

در وزن 92 کیلوگرم سعید کریمی زاده در دور نخست به مصاف خالد حسن از مصر می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران روسیه و آمریکا دیدار می نماید. در این وزن 27 نفر حضور دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید