مدودف: می توانستیم غیبت آزمون را بهانه شکست مان قرار دهیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس باشگاه زنیت سن پترزبورگ به شکست خانگی این تیم در بازی هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه واکنش نشان داد.

مدودف: می توانستیم غیبت آزمون را بهانه شکست مان قرار دهیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، الکساندر مدودف در پی شکست شب گذشته زنیت برابر روبین کازان در استادیوم گازپروم سن پترزبورگ گفت: می توانستیم دنبال بهانه هایی برای این شکست خانگی باشیم اما ما این کار را هرگز نخواهیم کرد. می توانستیم درباره غیبت سردار آزمون و مالکوم در ترکیب تیم زنیت حرف بزنیم و زمان کم آماده سازی را بهانه کنیم.

رئیس باشگاه زنیت سن پترزبورگ اضافه نمود: هرچند دیگر تیم های لیگ قهرمانان اروپا با تاخیر بیشتری در لیگ کشورهای خود بازی می نمایند اما بازگرداندن روحیه و انگیزه بازیکنان وظیفه کادر فنی است. دنبال بهانه نیستم و تیم زنیت در همه جبهه ها از جمله لیگ قهرمانان اروپا، لیگ برتر و جام حذفی روسیه مبارزه خواهد نمود.

مدودف درباره بازی بعدی زنیت برابر بورسیادورتموند در لیگ قهرمانان اروپا گفت: سفر سختی پیش روی ماست. با این وجود زنیت می تواند دورتموند را در خانه اش شکست دهد.

سردار آزمون به دلیل بیماری نتوانست زنیت را در بازی شب گذشته برابر روبین کازان همراهی کند. طبق گزارش امروز رسانه های ورزشی روسیه آزمون شاید در بازی هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا برابر بورسیا دورتموند هم غایب باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدودف: می توانستیم غیبت آزمون را بهانه شکست مان قرار دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدودف: می توانستیم غیبت آزمون را بهانه شکست مان قرار دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید