سردار آزمون: مردم روستوف و سنت پترزبورگ شبیه ایرانی ها هستند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ سابقه بازی در تیم های روبین کازان و روستوف را هم در کارنامه دارد. آزمون چند سالی است که در روسیه زندگی می نماید و در فاصله دو هفته مانده به سرانجام این فصل از مسابقات لیگ روسیه، با 19 گل مدعی کسب عنوان آقای گلی هم محسوب می گردد.

سردار آزمون: مردم روستوف و سنت پترزبورگ شبیه ایرانی ها هستند

آزمون درباره زندگی و بازی در کشور روسیه گفت: روسیه کشور خیلی خوبی است و مردمی با فرهنگ متفاوتی دارد. اوایل برایم سخت بود ولی آهسته آهسته عادت کردم. روس ها آدم های خوبی هستند و فرهنگ خوبی دارند. از نظر من روسیه کشور بسیار خوبی برای زندگی است.

وی درباره تفاوت زندگی در شهرهای کازان، روستوف و سنت پترزبورگ توضیح داد: بیشتر مردم تاتارستان مسلمان و یک مقدار سردتر از مردمان روستوف و سنت پترزبورگ بودند. این در شخصیت و کاراکتر آن مردم است و چیز بدی نبود ولی ما چون خونگرم هستیم برایم آن شرایط سخت بود. مردم روستوف و سنت پترزبورگ شبیه مردم ایران، خونگرم و از همه مهمتر فوتبال دوست هستند.

مهاجم ایرانی تیم زنیت در مورد ویژگی های مردم روسیه یادآور شد: مردم روسیه مردمان خوبی هستند. اینجا زیاد آشنا ندارم ولی با هرکسی رفت و آمد کردم انسان های خوبی بودند. به نظرم روس ها آدم های رک و جدی هستند. خیلی چیزهای خوبی اینجا یاد گرفته ام ولی مهمترین ویژگی آنها این است که رودربایسی ندارند و رک حرفشان را می زنند. این خیلی نکته مهمی بود که یاد گرفتم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سردار آزمون: مردم روستوف و سنت پترزبورگ شبیه ایرانی ها هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار آزمون: مردم روستوف و سنت پترزبورگ شبیه ایرانی ها هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید