طعنه لوکاکو به زلاتان پس از قهرمانی اینتر در سری A

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مهاجم بلژیکی تیم فوتبال اینتر که در طول فصل جاری با همتای سوئدی اش در میلان درگیری لفظی پیدا کرده بود، پس از قهرمانی در لیگ به او طعنه زد.

طعنه لوکاکو به زلاتان پس از قهرمانی اینتر در سری A

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، قهرمانی اینتر در سری A که یکشنبه شب مسجل شد، بهانه ای به دست روملو لوکاکو داد تا جنگ لفظی را که از اواسط فصل جاری با زلاتان ابراهیموویچ آغاز کرده بود، فعلاً به سود خودش پیش ببرد.

درگیری لوکاکو و زلاتان در دیدار تیم های اینتر و میلان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا رخ داد که در آن طرفین تا مرز درگیری فیزیکی هم پیش رفتند و با وساطت هم تیمی هایش از یکدیگر جدا شدند، البته هر یک از آنها به خاطر آن ماجرا از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا مجازات شدند.

بعد از آن قضیه که شیطنت ایبرا برای دست انداختن مهاجم اینتری ها (با یک شایعه اثبات نشده از زمان حضورش در اورتون) آغاز شد، دو طرف خارج از زمین فوتبال هم برای یکدیگر رجزخوانی کردند. این ماجرا کم کم داشت به دست فراموشی سپرده می شد تا اینکه لوکاکو دوشنبه شب با انتشار یک توئیت دوباره آن را به یاد همگان آورد.

لوکاکوی 27 ساله که در 33 بازی اش در این فصل سری A بیست و یک گل زده و بعد از کریستیانو رونالدو از یوونتوس، دومین گلزن برتر لیگ ایتالیاست، در پیام خود به زلاتان 39 ساله که چندین بار از خود به عنوان خدای فوتبال یاد کرده است، اینگونه طعنه زد: خدای حقیقی سلطنت را به پادشاه میلان داد. حالا تعظیم کنید! پادشاه میلان.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طعنه لوکاکو به زلاتان پس از قهرمانی اینتر در سری A" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه لوکاکو به زلاتان پس از قهرمانی اینتر در سری A"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید