مذاکرات مثبت مالدینی برای سه خرید میلان از رئال

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، همه چیز خوب پیش رفت و مثل همواره خبرهای خوبی برای مارکو جامپائولو(سرمربی جدید میلان) داریم.

مذاکرات مثبت مالدینی برای سه خرید میلان از رئال

مذاکرات مثبت مالدینی برای سه خرید میلان از رئال

پائولو مالدینی و بوبان که اخیرا به عنوان مدیران ورزشی و فنی میلان منصوب شده اند، شب گذشته از مادرید به ایتالیا بازگشتند. این دو برای مذاکره با سران رئال، راهی پایتخت اسپانیا شده بودند.

در فرودگاه مالپنسا خبرنگار اسکای اسپورتس انتظار آنها را می کشید و پیروز شد با مالدینی مصاحبه کوتاهی انجام دهد. اسطوره میلان در خصوص مذاکره با رئال گفت: همه چیز خوب پیش رفت و مثل همواره خبرهای خوبی برای مارکو جامپائولو(سرمربی جدید میلان) داریم.

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، مالدینی و بوبان برای جذب دنی سبایوس، بورخا مایورال و مارتین اودگارد با فلورنتینو پرز(رئیس رئال) و خوزه آنخل سانچس (مدیر اجرایی) مذاکره کردند و به نظر، نتایج مثبتی نیز حاصل شده است. رئال برای ایجاد توازن در جابجایی خود، احتیاج به فروش بازیکن دارد و روز گذشته مارکوس یورنته را با 40 میلیون یورو به اتلتیکو واگذار کرد و به نظر می رسد، سه بازیکن فوق نیز به زودی راهی میلان شوند.

سبایوس این روزها در یورو زیر 21 ساله ها که در ایتالیا برگزار می گردد، بهترین بازیکن اسپانیا است و با توجه به اینکه مورد توجه زیدان قرار ندارد، به جدایی از رئال فکر می نماید. شرایط برای مایورال پس از یک سال حضور قرضی در لوانته نیز مشابه است؛ ضمن اینکه مارتین اودگارد نروژی نیز پس از چند سال حضور قرضی در تیم های هلندی، اکنون به جدایی قطعی از رئال فکر می نماید.

میلان فصل گذشته در سری A پنجم شد و باید در لیگ اروپا حاضر گردد. روسونری قصد دارند فصل بعد هر طور که شده سهمیه لیگ قهرمانان را کسب نمایند و در صدد تقویت هر چه بیشتر خود هستند.

منبع: ایران ورزشی

به "مذاکرات مثبت مالدینی برای سه خرید میلان از رئال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات مثبت مالدینی برای سه خرید میلان از رئال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید