شرح زلاتان درباره ریسک موتورسواری برای شرکت در فستیوال موسیقی ایتالیا

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان در ادامه جنجال آفرینی های چند وقت اخیرش، به خاطر دریافت یک موتورسیکلت برای رسیدن خودش به یک برنامه، مورد انتقاد واقع شد.

شرح زلاتان درباره ریسک موتورسواری برای شرکت در فستیوال موسیقی ایتالیا

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان در حالت عادی مستعد خبرسازی و جنجال آفرینی هست چه برسد به زمانی که فرصتی مانند ایفای نقش یک مجری یک رویداد عظیم و ملی مانند فستیوال موسیقی سن رمو ایتالیا به او داده گردد.

در یکی از حساس ترین مقاطع فصل برای میلان، زلاتان که به دلیل مصدومیت این روزها نمی تواند روسونری را همراهی کند، سرگرم مجری گری در جشنواره موسیقی معروف ایتالیایی هاست و در این روزهای اخیر هم با اظهارات و اقداماتش بر جذابیت های این رویداد افزوده است. جدیدترین اقدام او هم نشستن پشت ترک یک موتورسوار کاملاً غریبه برای فرار از ترافیک و به موقع رساندن خودش به برنامه اش بوده است. این حرکت او به خاطر خطراتی که برایش داشت به خصوص به دلیل فیلم دریافت از خودش پشت موتور، با نقدهای همراه بوده اما ستاره 39 ساله میلان می گوید چاره ای نداشت جز اینکه چند کیلومتر آخر جهتش را با موتورسیکلت طی کند وگرنه باید قید اجرای خود در کنار دوست صمیمی خود سینیشا میهایلوویچ (سرمربی تیم فوتبال بولونیا) را می زد.

ابراهیموویچ درباره این ماجرا گفت:بعد از هدر رفتن سه ساعت از وقتم در اتومبیل، به راننده ام گفتم که در خودرو را باز کند تا خودم مابقی جهت را برم. یک موتوری را نگه داشتم و از او پرسیدم می تواند مرا تا سن رمو ببرد؟ می دانم که ممکن است غیرممکن به نظر برسد. به همین خاطر هم از خودم پشت موتور فیلم گرفتم چون اگر این کار را نمی کردم کسی حرفم را باور نمی کرد که من برای آمدن به این مراسم موتور گرفته ام.

زلاتان در واکنش به نقدها از او به خاطر به خطر انداختن خودش هم گفت: ریسک نموده ام؟ شاید همینطور باشد اما من از ریسک کردن نمی ترسم، ضمن اینکه چاره ای دیگری برای به موقع رساندن خودم به این مراسم نداشتم. فقط دو نفر شاهد موتورسوار شدن من بودند، یکی راننده موتور بود و نفر دیگر دوستم. آنها به من یک مکان یاب دادند تا موقعیتم را دنبال نمایند و اگر موتورسوار مرا به ناکجاآباد می برد، بتوانند مرا پیدا نمایند.

در همین حال رادیو مونت کارلو هم با موتوسواری که ایبرا را به برنامه اش رساند و خودش را فرانکو معرفی کرد، مصاحبه ای انجام داد. او که از قضا هوادار پروپاقرص میلان هم هست، درباره اتفاقی که برایش رخ داد گفت: من داشتم به خانه برمی گشتم و در ترافیک گیر افتاده بودم. چشمم به یک ون سیاه افتاد که دو نفر داخل آن بودند. یکی از آنها شبیه ابراهیموویچ بود. از خودم پرسیدم این واقعاً ایبراست؟ همان موقع راننده ون شیشه پنجره اش را پایین آورد و به من گفت:ایبرا می پرسید که آیا می توانی او را به سن رمو ببری؟ من هم پاسخ دادم:البته که می توانم. او را می رسانم! هیچ مسئله ای نیست. خوشبختانه یک کلاه ایمنی اضافه همراهم داشتم. به همسرم زنگ زدم و گفتم که دارم همراه با ابراهیموویچ به سن رمو می روم. باورش نمی شد! من معمولاً فقط آخر هفته ها از موتور استفاده می کنم و قبل از این هم هرگز با موتور وارد عظیمراه نشده بودم. زلاتان می خواست خودش موتور را براند اما به او گفتم نه ایبرا خودم می رانم. من هوادار میلانم. زلاتان هم گفتم که پیراهنش را برای من خواهد فرستاد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شرح زلاتان درباره ریسک موتورسواری برای شرکت در فستیوال موسیقی ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح زلاتان درباره ریسک موتورسواری برای شرکت در فستیوال موسیقی ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید