سیدعباسی: برای بازی با استقلال لحظه شماری می کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرمربی شهرخودرو می گوید بازیکنان تیمش برای تقابل با آبی پوشان مرکز هیجان زده اند.

سیدعباسی: برای بازی با استقلال لحظه شماری می کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، داود سید عباسی، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو پنج شنبه شب در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل استقلال در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: بازی فردا با استقلال تهران نبرد صدر و قعر است، به اعتقاد من جایگاه شهرخودرو اینجا نیست و در بازی های قبلی که از شهرخودرو دیدم، میثاقیان و مهاجری زحمات زیادی کشیدند و تیم خوب کار نموده و لیاقتش بیشتر از این هاست. سعی می کنیم در این بازی سخت و هیجان انگیز عملکرد خوبی را به نمایش بگذاریم. قول می دهم تمام کوششمان را به کار بگیریم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. بازیکنانم برای بازی فردا لحظه شماری می نمایند و هیجان زده اند.

او ادامه داد: تا چند روز دیگر مشکل اقتصادی ما با استفانو کوزین حل می گردد و با وی صحبت می کنم. با مدیر برنامه وی صحبت نموده ام و آخرین صحبت ما امیدوارنماینده بود. این پول حق کوزین است و برای شهرخودرو زحمت کشیده است. امیدوارم بودیم تا قبل از بازی با استقلال شرایط نیمکت معین گردد، اما حالا قول می دهیم که تا بازی با پیکان تکلیف معین گردد.

وی در مورد بازگشت تیم شهرخودرو به مشهد و برگزاری تمرینات روزانه این تیم در خانه گفت: تمام کوشش ما این است که تعامل خوبی صورت بگیرد و همکاری گردد تا همینطور جلو نرویم چون ادامه فرایند به این شکل، مناسب نیست . احتیاج به کنش و واکنش خوب است . نباید با این فرمان پیش برویم. باید کوشش کنیم تا مسائل در آرامش حل گردد.

سیدعباسی در مورد مصدومان تیمش گفت: احسان حسینی و محسن ربیع خواه را به علت مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

دو تیم استقلال و شهرخودرو، فردا (آدینه) در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر، ساعت 15، در استادیوم ثامن الائمه مشهد به مصاف هم می فرایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیدعباسی: برای بازی با استقلال لحظه شماری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدعباسی: برای بازی با استقلال لحظه شماری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید