بیرانوند به حواشی خواستگاری خود انتها داد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، علیرضا بیرانوند بازیکن تیم ملی و پرسپولیس مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود.

بیرانوند به حواشی خواستگاری خود انتها داد

باشگاه نقد و بررسی کالاهای دیجیتال:در بخش اول مدیری درباره زندگی شخصی او سوال کرد؛ بیرانوند گفت: افتخار می کنم که بچه لرستان هستم، ما هشت نفر هستیم همه دوستان می دانند که چه سختی هایی کشیدم ما عشایر بودیم. من چند برنامه رفتم و زندگی خود را تعریف کردم و بیشتر مردم می دانند و همواره می گویند چقدر درباره زندگیت تعریف می کنی، اما من سختی هایم را دوست دارم.

رویایی برای آینده خود داشتم و دوست داشتم این اتفاق برایم بیفتد و پدرم مخالف بودند، اما این روزها به من می گوید که دیدی حرف من را گوش کردی. (خنده)

وی اضافه کرد: زمانی که فوتبال علاقه داشتم و من همواره برای فوتبال کوشش می کردم و دلیل مخالفت او این بود که هیچ وقت در اقوام ما چنین فردی وجود نداشت و می گفت، اما این روزها زیر حرفش نمی زند و می گوید من گفتم فوتبال را دنبال کن در صورتی که این گونه نبود .(خنده)

از پدرم دلخور نیستم

مدیری درباره اینکه چه کسی مشوق او در فوتبال پرسید او پاسخ داد: من کسی را به عنوان مشوق نداشتم، یک اتفاقی که برای من افتاد این بود که هیچ کسی کمکم نکرد و زمانی که به تهران آمدم کسی به من تماس نگرفت بلکه من تصمیم خودم را گرفتم و حدود 8 ماه از خانواده ام خبری نداشتم و ورزش را دوست داشتم. از پدرم دلخور نیستم درک می کنم چرا که ما شرایط اقتصادی خوبی نداشتیم.

بیرانوند شرح داد: سال 87 با نفت قرارداد بستم که 800 هزار تومان گرفتم،700 هزار تومان را به خانواده ام فرستادم؛ من یک سال را با 100 هزار تومان سپری کردم.

مدیری سوالی درباره اینکه اولین بار کدام ستاره فوتبال را دیدی بیرانوند گفت: اولین ستاره ای که از نزدیک دیدیم یازده بازیکن پرسپولیس بود که اولین بار ورزشگاه بازی را دیدم، آن روز به این فکر می کردم که برای من هم این اتفاق می افتد که جلوی 100 هزار طرفدار بازی کنم و من در زندگی خودم تصویرسازی می کنم و این خیلی برای من مهم است.

مدیری درباره اینکه بیرانوند قرارداد 10 ساله با نفت دارد، اما او به مدیری گفت: اقای مدیری نفت چهار سال پیش منحل شد و این ثابت کرد که شما همان شوچنکو می شناسید. (خنده)

بیرانوند درباره حواشی انتقال خود از نفت به پرسپولیس شرح داد:زمانی که در نفت حضور داشتم بهترین گلر ایران شناخته شدم بیشتر بازیکنان برای حضور در تیم ملی علاقه دارند در تیم استقلال و پرسپولیس بازی نمایند تا به تیم ملی بازی کند، اما من از تیم نفت تهران به تیم ملی و پرسپولیس رسیدم. منصوریان آن روزها مربی من در نفت بود که با من صحبت کرد که من به استقلال می برد و اجازه نداد به پرسپولیس بروم، اما اتفاقاتی باعث شد که من تیم خود را انتخاب کنم و من با آقای منصوریان بحث کردم.

وی ادامه داد:، اما مدتی من بازی نمی کردم تا اینکه منصوریان من را مقابل پرسپولیس بازی داد، اما من خیلی خوب بازی کردم.

خاطره جالب مدیری از مهار پنالتی کریس رونالدو توسط بیرانوند

مدیری درباره مهار پنالتی رونالدو گفت: شیرین ترین خاطره ای از بیرانوند مهار کردن پنالتی رونالدو بود، خودم داشتم این بازی را می دیدم دوستان گفتن که پنالتی را می گیرد ومن گفتم مگه می گردد اخه رونالدو پشت توپ است و زمانی که پنالتی را گرفتی برای من خیلی عجیب بود.

فیلم چطوری کریس برایم ارسال می کردند

در بخش دیگر مدیری درباره انتشار فیلم ها با موضوع چطوری کریس سوال کرد و بیرانوند شرح داد: در فیلم به وقت شام یک نفر گفت چطوری ایرانی زمانی که قرعه کشی جام جهانی شد با پرتغال در یک گروه بودیم و بعد از آن به فیلم هایی درست شده بود که کریس رونالدو می گفت چطوری بیرانوند.

وی اضافه کرد: برای من این فیلم ها را ارسال می کردند، واقعا سخت بود و من هم یک بار گفتم چطوری کریس، اما واکنش های تلخی رو دیدم؛ تا جایی که به من گفتن که تو بیخود کردی که این را گفتی البته من ناراحت نشدم، مردم کشورم بودند و آن ها را درک می کردم، اما خداوند بزرگ کند و اتفاق بزرگی را برای من رقم زد.

حتی اعلام نموده بودند که کریس رونالدو در بازی با ایران آقای گل می گردد، اما من به این فکر می کردم که من از ته دل چطوری کریس را می گویم و مردم از آن لذت می برند.

کاش کریس رونالدو نخوابد

دروازه بان تیم ملی درباره شب قبل از بازی با پرتغال گفت: شب قبل از بازی ایران و پرتغال طرفداران ایران جلوی هتل تیم پرتغال رفته بودند و اجازه نداده بودند که کریس رونالدو بخوابد و من به زمانی که این ویدئو رو می دیدم، گفتم کاش کریس رونالدو نخوابد.

وی ادامه داد: من تمام پنالتی هایی که رونالدو زده بود را بررسی نموده بودم، یک فوتبالیست حرفه ای ساعت 10 شب می خوابد، اما من تا پنج صبح بیدار بودم و فقط به یک چیز فکر می کردم که شرمسار مردم ایران نباشم. آن شب خیلی اذیت شدم و تا صبح فقط طنزهای مردم را می دیدم که قرار است چه اتفاقی برای من رخ دهد. شاید باور نکنید، اما کریس رونالدو با چشم های بسته می توانست پنالتی را گل کند، زمانی که پنالتی را گرفتم، احساس کردم یک جهان را بغل کردم همه سختی هایم را بغل کردم؛ اما بعد از پنالتی به این فکر می کردم که گل نخورم چرا که پنالتی من زیر سوال می رفت.

مشکل فوتبال ایران هیئت مدیره است

بیرانوند درباره مشکل فوتبال ایران شرح داد: به نظر من مشکل فوتبال ما هیئت مدیره تیم ها هستند که یک سال هم دوام نمی آورد و این خیلی اتفاق بدی است، در این 4 سال در پرسپولیس هستم هفت مدیرعامل دیدم. آقای کی روش حرف خوبی گفتن که تیم ملی 8 سال است که رده اول آسیا هست، اما هیچ کدام از تیم های ایران قهرمان آسیا نمی شوند.

بیرانوند خاطره ای از وحید امیری تعریف کرد وگفت: من زودتر از وحید در تیم ملی بودم آقای کی روش بازیکنانی را دوست داشت که جنگنده باشند و مصدوم نگردد، یک هفته مانده بود که لیست نهایی را برای جام ملت های آسیا در استرالیا اعلام کند که من و وحیدامیری هم اتاقی بودیم. شب که می خوابیدیم بیدار می شد و برق روشن می کرد و می گفت به نظرت کی روش من را انتخاب می نماید، من گفتم که از تو بهتر نداریم انتخاب می نماید و چند بار این کار را انجام می دادو همواره برای فوتبال خود زحمت کشیده است، حتی زمانی که انتخاب شد بازی اول که بازی نکرد گریه می کرد، می خواهم این موضوع بگویم که وحید امیری بازیکنی است که راضی نمی گرددو همواره به دنبال پیشرفت است.

سه سال به خواستگاری همسرم رفتیم

بیرانوند به مدیری گفت که خاطره دیگری تعریف می کنم شما که مردم را نمی خندانی بذارید من آن ها را بخندانم. اینبار خاطره ای از خواستگاری خود تعریف کرد و شرح داد: همسرم دختر عموی من است و ما چند بار خواستگاری رفتیم، اما جواب ندادند تا اینکه بعد از سه سال قبول کردند، جالب اینجاست که سال سومی که برای خواستگاری رفتم، قراردادم 80 میلیون شده بود و آن ها جواب مثبت دادند و برخی از فامیل ها می گویند که به خاطر پول خانواده عمویم راضی شدند، اما این موضوع را قبول ندارم چرا که من همسرم را دوست داشتم.

منبع: توریسم آنلاین

به "بیرانوند به حواشی خواستگاری خود انتها داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند به حواشی خواستگاری خود انتها داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید