سرنوشت لیگ قهرمانان آسیا به زودی تعیین می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، روزنامه الرایه قطر به نقل از منابع مطلع اعلام نمود تصمیم AFC در مورد سرنوشت مسابقات لیگ قهرمانان در فصل جاری به زودی اعلام می گردد.

سرنوشت لیگ قهرمانان آسیا به زودی تعیین می گردد

به گزارش گروه ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، به نوشته روزنامه الرایه قطر انتظار می رود کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در روزهای آینده نحوه تکمیل مسابقات لیگ قهرمانان در مرحله گروهی را اعلام کند.

طبق مذاکرات اجرا شده برگزاری مسابقات مرحله گروهی به صورت متمرکز احتمالا تصویب و این رقابت ها در تاریخ 15 تا 29 سپتامبر (25 شهریور تا 8 مهر) برگزار خواهد شد.

الرایه در ادامه به نقل از منابع مطلع در این خصوص نوشت: قرار شده مسابقات به جامانده به صورت متمرکز از ادامه بازی های برگزار شده دنبال گردد به این صورت که بر مبنای رعایت عدالت و بازی جوانمردانه هر تیم 4 بازی در پیش خواهد داشت و امتیازات مسابقات قبلی هم محاسبه می گردد تا تمامی تیم ها به حق خودشان برسند. همچنین بازی های مراحل بعدی به صورت تک بازی برگزار خواهد شد. در مرحله گروهی هر روز دو مسابقه از هر گروه برگزار می گردد همچنین 3 یا 4 روز استراحت تا مسابقه بعدی در نظر گرفته خواهد شد.

به نوشته روزنامه الرایه کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن اعلام تصمیمات خود در مورد نحوه برگزاری بازی ها میزان مسابقات مرحله گروهی را در دو منطقه شرق و غرب قاره نیز معرفی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرنوشت لیگ قهرمانان آسیا به زودی تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت لیگ قهرمانان آسیا به زودی تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید