برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در 4 ورزشگاه جام جهانی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مسابقات لیگ قهرمانان در 4 استادیوم جام جهانی در قطر برگزار خواهد شد.

برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در 4 ورزشگاه جام جهانی

به گزارش گروه ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، روزنامه استاد الدوحه قطر در گزارشی پیرامون برگزاری ادامه رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به صورت متمرکز در این کشور نوشت: دوحه از ابتدا هم تنها گزینه AFC بود که تمامی امکانات لازم برای برگزاری این مسابقات را داشت.

در این گزارش آمده است: کنفدراسیون فوتبال آسیا همانطور که انتظار می رفت دوحه را به عنوان میزبان رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا انتخاب کرد. بازی هایی که از ادامه مرحله گروهی در منطقه غرب پیگیری می شود و به مراحل حذفی خواهد رسید.

فدراسیون فوتبال قطر با یک پروژه کامل و استفاده از امکانات میزبانی جام جهانی خواستار برگزاری این رقابت ها در دوحه شده بود. در این برنامه 5 ورزشگاه برای برگزاری بازی ها پیش بینی شده که چهار ورزشگاه از ورزشگاه های آماده شده برای برگزاری جام جهانی 2022 خواهد بود. ورزشگاه های استاد خلیفه، استاد الجنوب، مدینه التعلیمیه و الریان در کنار ورزشگاه جاسم بن حمد که از ورزشگاه های جام جهانی نیست. هر 5 ورزشگاه از سیستم خنک کننده بهره می برند که امکان برگزاری مسابقات در این فصل را فراهم می کنند.

همانطور که انتظار می رفت دوحه با توجه به امکانات موجود تنها گزینه ای بود که می توانست رقابت ها را در این مقطع برگزار کند و شروط AFC را محقق خواهد کرد. هر یک از 16 تیم حاضر در بازی ها یک زمین تمرینی خاص در اختیار دارد، تست های کرونا و مراقبت های مرتبط با شیوع این بیماری به خوبی انجام خواهد شد و مسئله ای برای ورود تیم ها به دوحه و اقامت آنها در طول برگزاری بازی ها وجود ندارد. همچنین تمام مسائل مربوط به حق پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی و سایر موارد مورد نظر AFC اجرا خواهد شد تا بازی های باقیمانده لیگ قهرمانان در این فصل به بهترین شکل برگزار شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در 4 ورزشگاه جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در 4 ورزشگاه جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید