ریگان خودرو تعهدات کوپا T210 سال 97 را ایفا می نماید

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، براساس اظهارات خریداران حواله های کوپا T210، مدیران شرکت ریگان خودرو اذعان کرده اند که برای تامین بعضی قطعات با محدودیت روبرو شده اند و همین امر باعث تاخیر در فراوری و تحویل خودروها شده است.

ریگان خودرو تعهدات کوپا T210 سال 97 را ایفا می نماید

شرکت شهر خودرو ایرانیان فردا به نمایندگی از شرکت ریگان خودرو از خرداد سال 97 مبادرت به ثبت نام و پیش فروش خودرو کوپا در تیپ های (رویال) با 65 میلیون تومان و (فلکشیپ) با 75 میلیون تومان با تعهد تحویل های مختلف نموده که طولانی ترین آنها 180 روز کاری بوده است.

اما بروز عوامل موثر و خارج از کنترل ناشی از تحریم ها باعث شد که این شرکت به رغم ثبت سفارش و دریافت قطعات مورد احتیاج برای فراوری خودرو، نتواند به فراوری ادامه دهد و در پی آن، در زمان مقرر تعهدات خود را ایفا نماید. این موضوع باعث شده است که بعضی مشتریان از عملکرد این شرکت ناراضی شوند و این اعتراض را به روش مختلف بیان نمایند.

بیشتر بخوانید: مشارکت بیش از 3 و نیم میلیون نفر در طرح فروش اخیر خودروسازان

ریگان خودرو در نظر دارد که به هر ترتیب تعهدات این شرکت مربوط به سال 97 را ایفا نماید. در همین رابطه یکی از مدیران شرکت ریگان خودرو درباره سرنوشت خودروهای ثبت نام شده در سال 98 و 99 می گوید: این مساله احتیاج به آنالیز و کشف حقیقت از سوی سازمان ها مسئول دارد چرا که بر اساس دستور العمل های ابلاغ شده از سوی مدیران ارشد ریگان خودرو، با توجه به شرایطی که به وجود آمد، هیچ یک از عاملیت های فروش حق پیش فروش و دریافت وجه از مشتری را نداشته اند. اما بر خلاف این دستور العمل معلوم نیست که به چه علت شریک تجاری ریگان خودرو (یعنی شهر خودرو) اقدام به پیش فروش محصول این شرکت نموده است.

بیشتر بخوانید: جزئیات تازه ای از قیمت و شرایط فروش بهمن دیگنیتی پرایم معین شد

بعلاوه به گفته این مقام ارشد در ریگان خودرو، با توجه به قوانین، این شرکت نمی تواند اقدامی در راستای فروش محصولات نو انجام دهد؛ چرا که شرکت های دارای تعهد معوق، امکان اخذ مجوز پیش فروش ندارند. به همین علت هم در این زمینه نیز نمی توان برای پیش برد امور، اقدامی انجام داد.

علت این تاخیر، همچون بسیاری دیگر از شرکت های خودرویی کشور، هر آنچه باشد، مردم بی گناه ترین طرف این داستان هستند و قطعاً پاسخگویی و شرح شفاف در خصوص مسائل به وجود آمده و علت این تاخیر، حداقل حق مشتری است.

  • قیمت خرید و فروش ریگان کوپا

***

شما می توانید اخبار خودرو را در بلاگ نقد و بررسی کالاهای دیجیتال دنبال کنید.

منبع: بلاگ دیوار

به "ریگان خودرو تعهدات کوپا T210 سال 97 را ایفا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریگان خودرو تعهدات کوپا T210 سال 97 را ایفا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید