شرکت یوبیسافت پشتیبانی از بازی The Crew را متوقف کرد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بازی کرو (The Crew) یکی از عناوین محبوب در سبک ریسینگ و مسابقه ای است که به وسیله شرکت یوبیسافت ساخته شده است. با توجه به عملکرد خوبی که شماره 1 این مجموعه داشت چند سال بعد شرکت یوبیسافت شماره 2 را نیز معرفی کرد و توانست یک جامعه گسترده برای این بازی تشکیل دهد.

شرکت یوبیسافت پشتیبانی از بازی The Crew را متوقف کرد

حال اینطور که به نظر می رسد شرکت سازنده میخواهد تا پشتیبانی از کرو 1 را قطع کند. این گزارش را یکی ازهواداران این بازی منتشر کرد که متوجه شد بازی کرو 1 دیگر در فروشگاه استیم برای فروش وجود ندارد. در اصل تنها توضیحی که در فروشگاه استیم برای این بازی نوشته شده این است که این بازی دیگر برای خرید در دسترس نیست.

حال طبق گزارشی که یوبیسافت به رسانه داده، حذف شدن بازی کرو از سیستم آنلاین برای ارتقاء زیرساخت و محدودیت های مجوز الزامی بوده است. این بازی در سال 2014 عرضه شد و پس از نزدیک به 10 سال یوبیسافت دیگر از آن پشتیبانی نخواهد نمود. هواداران این بازی ممکن است از این خبر ناراحت شده باشند ولی به علت بهبود زیرساخت سرورها و احتیاج به آنالیز مجوزهای ماشین ها بهتر است که این بازی از فروشگاه حذف گردد.

هدف اصلی شرکت یوبیسافت این است که یک تجربه رانندگی اکشن مجذوب نماینده را به کاربرا ارائه دهند. در نتیجه این شرکت همچنان برای بازی کرو 2 محتوا فراوری خواهد نمود ولی دیگر از بازی کرو 1 پشتیبانی نخواهد نمود. همینطور اینکه این شرکت همچنان به توسعه و توسعه بازی نو کرو موتورفست (Crew Motorfest) ادامه خواهد داد.

طبق چیزی که یوبیسافت اعلام نموده افرادی که بازی کرو را اخیراً سفارش داده اند می توانند آنالیز نمایند که پول آن ها بازگشت خورده باشد. به علت اینکه این بازی به صورت مجازی دیگر به فروش نخواهد رسید. سرورهای بازی کرو برای افرادی که این بازی را دارند تا 12 فروردین (31 مارس سال 2024 میلادی) در دسترس خواهد ماند. بعد از این زمان سرورهای بازی هم بسته خواهد شد و بازی کرو 1 به طور کامل از دور خارج خواهد شد.

این عدم فروش کرو تنها به فروشگاه استیم محدود نمی گردد. بلکه شرکت سازنده این بازی را به طور کامل از تمامی فروشگاه های موجود یعنی مایکروسافت و سونی هم حذف نموده است. همینطور اینکه یوبیسافت اعلام نموده که پشتیبانی آنلاین از 10 بازی دیگر خود را نیز متوقف خواهد نمود.

بازی کرو یک عنوان دنیا باز و اکشن است که توانست در این مدت نزدیک به 40 میلیون کاربر بدست بیاورد. این موفقیت باعث شد تا شرکت سازنده دو بازی دیگر هم از این مجموعه عرضه کند. حال حذف شماره 1 باعث خواهد شد تا یوبیسافت تمام تمرکز خود را روی بازی های دیگر این مجموعه بگذارد و روی کیفیت آن ها کار کند.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ

به "شرکت یوبیسافت پشتیبانی از بازی The Crew را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت یوبیسافت پشتیبانی از بازی The Crew را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید