دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، طراحی تراس خانه را دست کم نگیرید، با طراحی فضای داخلی آن می توانید، یک محیط زیبا برای زمان استراحت و مکانی برای نوشیدن چای عصرانه خود داشته باشید.

دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

طراحی تراس خانه یکی از مکان هایی است، که امروزه توجه زیادی به آن می گردد. حتی بسیاری از خانه های آپارتمانی که بالکن های کوچک دارند نیز ترجیح می دهند تا با روش ها و ایده های مختلف، تراس کوچک خود را طراحی و دیزاین نمایند. در این مقاله از نقد و بررسی کالاهای دیجیتال می خواهیم تا از چند ایده خلاقانه برای دکوراسیون تراس و بالکن کوچک رونمایی کنیم. پس خواندن این مقاله و تماشای تصاویر آن را از دست ندهید.

فلاور باکس ها همواره در تراس معجزه می نمایند

امروزه هم کمتر بالکنی را می بینید که دست کم چند گلدان گل در آن جای نگرفته باشد. فلاور باکس ها شکل مدرن تری از گلدان های قدیمی هستند که می توانید آن ها را به شکل های متنوع و در اندازه های دلخواه برای دکوراسیون تراس و بالکن کوچک منزل خود اجرا کنید. یکی از ایده های جذاب برای گل آرایی تراس ها، آویزان کردن گلدان های گل از سقف تراس و دیوارهای آن است. که جلوه بصری فوق العاده ای دارد. اجرای این ایده حتی برای دکوراسیون تراس و بالکن کوچک نیز عملی و بسیار جذاب است.

تراس خود را با ریسه های نور تزئین کنید

یکی از ایده های پر هوادار برای طراحی تراس خانه و بالکن های کوچک، استفاده از ریسه های نور است. ریسه های نور می توانند فضای تراس تان را بسیار رمانتیک و روح نواز نمایند. می توانید ریسه های نور را در هر جایی از تراس به کار ببرید. مثلا روی جان پناه، اطراف مبلمان، دور گلدان های گل یا دیوار و کف تراس که هر یک با توجه به سبک طراحی و دکوراسیون تراس و بالکن می توانند جذابیت خاص خود را داشته باشند.

از میزهای تاشو و کم جا برای تراس کوچک بهره ببرید

کمتر کسی است که داشتن فضایی برای نشستن و نوشیدن چای در تراس خانه را دوست نداشته باشد. اما برخی ها با مشکل کمبود جا برای این کار روبرو اند. پیشنهاد ما استفاده از میزهای تاشو و کم جا در دکوراسیون تراس و بالکن های کوچک است. می توانید با توجه به فرم و اندازه تراس منزل ، یکی از انواع میزهای تاشو و کم جا را در تراس تان قرار دهید. برخی از این میزها به جان پناه تراس وصل می شوند و در هنگام استفاده می توانید آن را باز نموده و به عنوان میز بهره ببرید.

برای طراحی کف تراس به سراغ ترموود بروید

طراحی چوبی کف تراس یکی دیگر از کارهایی ا ست که پیشنهاد می کنیم انجام دهید. استفاده از ترموود در کف و حتی دیوار تراس فضای آن جا را گرم و دنج می کند. ترموود در مقابل رطوبت، حرارت و خوردگی حشرات بسیار مقاوم است.

طراحی دیوار تراس با اجرای دیوار سبز

امروزه اجرای دیوار سبز در روف گاردن، فضاهای داخلی و فضاهای بیرونی آپارتمان ها و برج های مسکونی و تجاری بسیار رواج پیدا نموده است، زیرا هم زیبا و هم دوستدار محیط زیست است. دیوار تراس خانه ها نیز یکی از آن جاهایی ا ست که می توانید در آن جا به فکر اجرای دیوار سبز باشید. می توان گفت که اجرای دیوار سبز بهترین ایده برای دکوراسیون تراس و بالکن کوچک است.

منبع: پیام دلتا

به "دکوراسیون تراس و بالکن کوچک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون تراس و بالکن کوچک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید