دبل علیپور مقابل صنعت تکرار می گردد؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، پیش از این نیز نوشته بودیم چنانچه ماجرای ترانسفر علی علیپور و جدایی او از پرسپولیس به پایان برسد باید منتظر علیپور دیگری باشیم.این مساله وقتی پررنگ شد که محمد حسن انصاری فرد خبر از ماندن علیپور در پرسپولیس داد و با اعلام اینکه به این مهاچم احتیاج داریم،ئ کاری کرد تا حواس شماره 70 سرخ ها به جهت پیش رویش در پرسپولیس بیشتر جمع گردد.

دبل علیپور مقابل صنعت تکرار می گردد؟

علیپور در دو بازی ابتدای فصل با خودش فاصله داشت و حتی این را در تمرینات هم می شد به وضوح لمس کرد اما وقتی مدیرعامل باشگاه از ماندن او گفت می شد انتظار داشت تا با بازیکن دیگری تمرینات و مسابقات روبرو شویم.البته ماجرای انتقال علیپر حتی به بعد از اعلام انصاری فرد هم کشیده شد اما وقتی خود ان بازیکن از ماندنش گفت، دیگر همه چیز قطعی شده بود و حتما می توانستیم منتظر هنرنمایی بهترین گلرن دو فصل گذشته پرسپولیس باشیم.

علیپور با حواس جمع و ششدانگ در بازی تدارکاتی مقابل سایپا ظاهر شد و جدا از اینکه بازوبند کاپیتانی را به بازو بست دو گل فوق العاده هم به ثمررساند؛ یکی با پای چپ یکی هم با پای راست تا نشان دهد گلزنی یادش نرفته و تنها عدم تمرکز کافی باعث شده بود تا از خودش فاصله بگیرد.

حالا در بازی با صنعت نفت آبادان باید منتظر علیپور دیگری بود.یکی که با آن مهاجم حواس پرت دو بازی نخست فاصله زیادی گرفته و شبیه خودش شده؛ یعنی همان چیزی که کالدرون و هوداران پرسپولیس می خواهند.

علیپور که سابقه درخشش و دبل مقابل نفت آبادان را دارد می تواند گلزنی هایش را از همین بازی و از همین هفته سوم آغاز کند.در این بازی نگاه ها باید به او دوخته گردد چرا که بعد از تمرکز کافی روی پرسپولیس حالا او برای اینکه به منتقدان توانایی هایش را ثابت کند و البته دوباره مقابل ویلموتس خودی نشان دهد احتمالا نمایش ویژه ای خواهد داشت.

انتهای پیغام

منبع: ایران ورزشی

به "دبل علیپور مقابل صنعت تکرار می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبل علیپور مقابل صنعت تکرار می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید