ثبت بدترین رکورد کسب امتیاز از بازی های خانگی در تاریخ باشگاه یوونتوس

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، شکست تیم فوتبال یوونتوس در دربی ایتالیا باعث ثبت یک رکورد منفی بی سابقه در تاریخ این باشگاه شد.

ثبت بدترین رکورد کسب امتیاز از بازی های خانگی در تاریخ باشگاه یوونتوس

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، ورزشگاه آلیانتس آره نا دیگر دژ مستحکمی که تیم ها نمی توانستند در آن امتیاز بگیرند نیست. باخت یک بر صفر این تیم در خانه در بازی یکشنبه شب برابر اینتر سبب شد که فصل جاری به ضعیف ترین فصل در تاریخ باشگاه تورینی از حیث کسب امتیاز در بازی های خانگی شود.

بیانکونری اگرچه نسبت به ابتدای فصل بهتر شده و شروع ناامید کننده اش را جبران کرده است اما هنوز هم تا رسیدن به شرایط ایده ال فاصله دارد و باخت خانگی اخیرش در دربی ایتالیا هم گواه این موضوع بود.

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، تا پیش از این بدترین آمار ثبت شده در تاریخ باشگاه یوونتوس برای کسب امتیاز از بازی های خانگی اش در طول یک فصل سری A ، فصل 21-2020 با هدایت آندره آ پیرلو بود که 44 امتیاز در کارنامه این تیم به ثبت رسید. این فصل بانوی پیر با هدایت آلگری آن رکورد را خواهد شکست حتی اگر تمام بازی های خانگی اش تا سرانجام فصل را ببرد. یوونتوس به فرض کسب پیروزی در تمام بازی هایش در ورزشگاه آلیانتس آره نا تا سرانجام فصل جاری سری A ، تنها 39 امتیاز کسب خواهد کرد.

در حقیقت یووه به طور میانگین تا این مقطع از فصل جاری، از بازی های خارج از خانه اش بیشتر از بازی های خانگی امتیاز گرفته است. بیانکونری به طور میانه از هر بازی خارج از خانه اش 1.933 امتیاز گرفته است و این در حالیست که به ازای هر بازی خانگی 1.875 امتیاز در کارنامه این تیم به ثبت رسیده است. حذف یووه از لیگ قهرمانان اروپای فصل جاری هم در نتیجه باخت خانگی 3 بر صفر برابر ویارئال در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها پس از تساوی یک - یک در اسپانیا صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ثبت بدترین رکورد کسب امتیاز از بازی های خانگی در تاریخ باشگاه یوونتوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت بدترین رکورد کسب امتیاز از بازی های خانگی در تاریخ باشگاه یوونتوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید