تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، تکمیل سقف زیرگذر کمک خواهد کرد تا از این پس، اجرای عملیات خاکبرداری به صورت بی وقفه انجام شود.

تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده

گفتنی است با بهره برداری از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، یک راستا زیرگذر با 3 خط عبوری در هر یک از باند های شمالی و جنوبی، جریان عبور و مرور در این تقاطع پرترافیک را ساماندهی خواهد کرد.

به گزارش گروه اجتماعی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام پیشرفت 70 درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، از تلاش برای بتن ریزی آخرین بخش از سقف این معبر زیرزمینی در ضلع غربی بزرگراه شهید چمران خبر داد و گفت: سقف زیرگذر کوی نصر، ظرف یک هفته آینده تکمیل خواهد شد.

همچنین نصب مجدد بخشی از قطعات پل فلزی کوی نصر در قالب پروژه احداث پل سبز زندگی، علاوه بر اینکه عبور از تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد را برای عابران پیاده تسهیل خواهد کرد، ارتباط بلافصل خیابان های گیشا، شهرآرا، پاتریس لومومبا و کارگر را برقرار ساخته و باعث تقویت رویکرد پیاده محوری و ایجاد فضای مکث و گذران اوقات فراغت در این نقطه پررفت و آمد خواهد شد.

منبع مقاله: تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده

به "تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل سقف زیرگذر گیشا در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید