امینی: اشتباهات مکرر داوری ذوب آهن را آزار می دهد، برای برد به مسجدسلیمان می رویم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، گروه استان ها- دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: داور هم به هر حال اشتباه می نماید، اما این حجم از اشتباهات داوری در چند هفته گذشته واقعاً دارد ما را اذیت می نماید.

امینی: اشتباهات مکرر داوری ذوب آهن را آزار می دهد، برای برد به مسجدسلیمان می رویم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال از اصفهان ، مهدی امینی پس از توقف یک بر یک تیمش برابر سایپا در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال در جمع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال گفت: بازی بسیار حساسی بود و همه یک دل شده بودیم که بازی را حداقل مساوی کنیم. 80 دقیقه 10 نفره بازی کردن خیلی سخت است و امشب اتفاقاتی افتاد که کار برای ما مشکل شد و خوشبختانه توانستیم حداقل امتیاز را کسب کنیم.

وی اضافه نمود: نمی خواهم به داوری اعتراض کنم چون داور هم به هر حال اشتباه می نماید، اما این حجم از اشتباهات داوری در چند هفته گذشته واقعاً دارد ما را اذیت می نماید. از کمیته داوران فدراسیون درخواست می کنم برای چند هفته به جامانده لیگ از داوران نام و رسم دار، اثبات شده و داورانی که می توانیم به آنها اعتماد کنیم استفاده نمایند چون متأسفانه در بازی های ما از داورانی استفاده می گردد که یا 2 بار در لیگ سوت زده اند یا اصلاً قضاوتی نداشته اند و این برای ذوب آهن خوب نیست.

دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: خدا را شکر می کنم که حداقل امتیاز را گرفتیم و توانستم به تیمم یاری کنم. امروز اولین بازی خود را برای ذوب آهن انجام دادم و چند سیو پیروز داشتم. مهم پیروزیت ذوب آهن و اصفهان است و همواره گفته ام که یک اصفهانی باغیرت هستم و جانم را هم برای اصفهان می دهم.

امینی درباره بازی بعدی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: بازی سختی داریم چون هم هوا گرم است و هم نفت مسجدسلیمان تیم خوبی است. با انگیزه ای که بازیکنان دارند برای برد به مصاف این تیم می رویم و در پی این هستیم که به رده دهم، یازدهم یا حتی رتبه تک رقمی جدول صعود کنیم.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امینی: اشتباهات مکرر داوری ذوب آهن را آزار می دهد، برای برد به مسجدسلیمان می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امینی: اشتباهات مکرر داوری ذوب آهن را آزار می دهد، برای برد به مسجدسلیمان می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید