شروع ثبت نام سرویس مدارس، افزایش 25 درصدی شهریه

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از شروع ثبت نام سرویس های مدارس اطلاع داد و اضافه کرد:در زمان ثبت نام حداقل 20 درصد از کل هزینه سرویس سالانه دریافت خواهد شد.

شروع ثبت نام سرویس مدارس، افزایش 25 درصدی شهریه

به گزارش خبرگزاری نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، نورعلی عباسپور گفت: نرخ هزینه سرویس های مدارس در شهر ها و منطقه ها مختلف تعیین شده است و با افزایش حداکثری 25 درصدی نسبت به سال قبل دریافت خواهد شد.

وی اضافه نمود: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، رانندگان سرویس مدارس سال جاری باید هر دو دُز واکسن خود را دریافت نموده و کارت واکسیناسیون کرونا داشته باشند. بعلاوه استفاده دانش آموزان از سرویس های مدارس باید با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به تعداد نصف ظرفیت خودرو باشد.

آقای عباسپور تاکید نمود: در صورت بازگشایی هر مدرسه دانش آموزان می توانند از لباس فرم سال گذشته استفاده نمایند و ملزم به تغییر آن و یا خرید لباس نو نخواهند بود و شورای هر مدرسه باید بر اجرای این موضوع نظارت کامل داشته باشد.

وی توضیح داد: شورا و انجمن اولیا و مربیان سال گذشته هر مدرسه، تا تشکیل شورا و انجمن نو معتبر است.

وی اضافه نمود: دریافت هرگونه یاری نقدی و غیرنقدی الزامی مدرسه از اولیا تخلف محسوب می گردد و شرکت دانش آموزان در فعالیت های فوق برنامه مدرسه نیز کاملا اختیاری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از صدا و سیما، آقای عباسپور گفت: خانواده ها در سال تحصیلی گذشته 400 میلیارد تومان به مدرسه ها یاری نقدی کردند که معادل این مبلغ نیز یاری های غیرنقدی بوده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شروع ثبت نام سرویس مدارس، افزایش 25 درصدی شهریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام سرویس مدارس، افزایش 25 درصدی شهریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید