کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر از کاهش چشمگیر حفاری های غیرمجاز خبر داد و گفت: با همکاری نیروی انتظامی اقدامات جلوگیری از حفاری های غیرمجاز افزایش پیدا می کند.

کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، ایمانعلی ایمانی ظهر امروز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه 99 در نشست با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: جلوگیری از هرگونه اقدام برای تخریب میراث تاریخی و فرهنگی و حفاظت و حراست از آن ها از جمله برنامه های مهم در شهرستان بوده که تحقق آن نیازمند همکاری و مشارکت نیروی انتظامی است.

او ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و پاسگاه های تابعه با اداره مشگین شهر به ویژه در راستای مقابله با حفاری های غیرمجاز، گفت: تداوم این اقدامات از برنامه های مهم به شمار می رود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشگین شهر از کاهش چشمگیر حفاری های غیرمجاز خبر داد و گفت: در راستای حفاظت و پاسداشت میراث فرهنگی و تاریخی عزم جدی و همکاری تنگاتنگی را با کمک بخشداران، دهیاران و شوراهای محل با نیروی انتظامی شهرستان خواهیم داشت.

او پاسداشت منابع ملی، تاریخی و فرهنگی را از مهم ترین برنامه ها در شهرستان برشمرد و شرح داد: در کنار نیروی انتظامی برای جلوگیری از هرگونه دست درازی به میراث فرهنگی و تاریخی نیاز است تا مردم نیز مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

سرهنگ زرین کلاه فرمانده نیروی انتظامی مشگین شهر نیز در این نشست عملکرد نیروی انتظامی و یگان حفاظت این شهرستان را در مأموریت های محوله بسیار عالی برشمرد و گفت: در جلسه شورای استان در ارزیابی عملکرد در سطح عالی قرار داشتیم.

منبع: میراث آریا

به "کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید