بین المللی شدن فرودگاه اردبیل

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فرودگاه اردبیل

خانم شرفبافی سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خبر از بین المللی شدن فرودگاه اردبیل داد او گفت که این مسئله اهمیت زیادی دارد و یک گام بزرگ برای توسعه آبادانی استان اردبیل است. با جزییات این خبر همراه خبرنگاران باشید:

بین المللی شدن فرودگاه اردبیل

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید

این فرودگاه به تازگی بین المللی شده است. خانم فرزانه شرفبافی در این باره گفته است که بین المللی شدن این فردگاه می تواند یاری بسیار زیادی به آبادانی اردبیل کند و مسائل و مانع هایی که در این زمینه وجود دارد را به حداقل برساند. در حال حاضر برنامه ریزی های مورد احتیاج برای فرودگاه پارس آباد هم در دست کار است و امیدواریم که زودتر به انتها برسد.

موضوع فرودگاه پارس آباد هم دقیقا مانند همین فرودگاه است و برنامه پرواز با هواپیمای ای تا آر از رشت به اردبیل و تهران به اردبیل در دستور کار است. برنامه ریزی هایی هم برای ارتقای فرودگاهی با زیر ساخت های مناسب در این شهر شده است و قرار است مرز هوایی به فرودگاه بین المللی تبدیل گردد. برنامه پروازهای بین اردبیل- وان و اردبیل- باکو هم در دست آنالیز است.

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت اردبیل تنها جایی در ایران است که فرودگاه دو بانده متقاطع دارد و با ورود هواپیماهای سبک در سرعین موافقت شده است.

منبع: الی گشت

به "بین المللی شدن فرودگاه اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بین المللی شدن فرودگاه اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید