کاخ سفید گاف تازه بایدن درباره نماینده آمریکا را توجیه کرد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سخنگوی کاخ سفید گاف تازه رئیس جمهور آمریکا که یک نماینده فوت شده کنگره این کشور را مورد خطاب قرار داده بود، را توجیه کرد.

کاخ سفید گاف تازه بایدن درباره نماینده آمریکا را توجیه کرد

کارین ژان پی یر سخنگوی کاخ سفید، در سخنانی تلاش کرد تا گاف نو رئیس جمهور آمریکا درباره یک نماینده کنگره که فوت شده بود را موجه جلوه دهد.

به تازگی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، در کنفرانسی که کاخ سفید برای موضوع سرانجام دادن به گرسنگی و امنیت غذایی برگزار کرده بود، سراغ یکی از نمایندگان کنگره به نام جکی والورسکی را گرفت که اوایل ماه اوت در یک سانحه رانندگی جان باخته است. البته بایدن در زمان این حادثه برای خانواده این نماینده پیام همدردی فرستاده بود.

در جریان این کنفرانس نام قانونگذارانی که در زمینه امنیت غذایی فعالیت داشتند آورده شده بود، و زمانی که بایدن لیست آن ها را می خواند به ناگاه گفت: جکی؟ اینجایی؟ قرار نبود او به اینجا بیاید.

اکنون کارین ژان پی یر تلاش کرده چنین رفتاری را موجه نشان دهد و گفت: بایدن تصمیم داشت به خانواده افرادی که نامشان در لیست آمده بود خوش آمد بگوید و نام این نماینده هم در فکر او بود.

این سخنگو در واکنش به این که اگر بایدن به خانواده این نماینده پیام همدردی فرستاده و نامش به طور روشن در فکر رئیس جمهور آمریکا بوده است و به گفته برخی چنین رفتاری گیج کننده است، گفت: به نظر من گیج کننده نیست.

بایدن پیش از این هم بار ها گاف هایی داشته که باعث شده اغلب تحلیلگران او را مبتلا به زوال عقل بدانند. به طور مثال او در تیرماه سال جاری، پس از شرکت در نشست سران ناتو در یک کنفرانس خبری درباره پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو بار دیگر دچار لغزش کلامی شد و به جای سوئد به سوئیس اشاره کرد.

نقد و بررسی کالاهای دیجیتال بین الملل اروپا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کاخ سفید گاف تازه بایدن درباره نماینده آمریکا را توجیه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید گاف تازه بایدن درباره نماینده آمریکا را توجیه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید