همایش بین المللی علوم شناختی 27 تا 29 فروردین 99 برگزار می شود

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی با مشارکت دانشگاه شهیدبهشتی روز های 27 تا 29 فروردین ماه 99 در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

همایش بین المللی علوم شناختی 27 تا 29 فروردین 99 برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی 27 تا 29 فروردین ماه سال 99 از سوی موسسه آموزش عالی علوم شناختی و با مشارکت دانشگاه شهیدبهشتی برگزار می شود. این همایش بین المللی برای شرکت کنندگان دارای امتیاز بازآموزی بوده و امکان ارسال مقاله و ثبت نام آنلاین آن از طریق iccs.iricss.org امکانپذیر است.

قرار است در هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی محور های متعددی از قبیل: عصب شناسی شناختی، روانشناسی شناختی، آموزش و پرورش شناختی، زبان شناسی شناختی، فلسفه ذهن، هوش مصنوعی و مدلسازی شناختی، نقشه برداری و تصویربرداری مغز، بازتوانی شناختی، ارزیابی شناختی، عصب شناسی بالینی (با تاکید بر اوتیسم و آلزایمر)، شناخت اجتماعی، هنر و شناخت، رسانه و شناخت، فناوری های واسط مغز و رایانه و ... مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

از طرف دیگر مقالات تحقیقی بسیاری در قالب سمپوزیوم های متعدد و پوستر نیز توسط محققین در این همایش ارائه خواهد شد و همچنین بخش قابل توجهی از همایش به میزگرد هایی که توسط اندیشمندان حوزه علوم شناختی برگزار خواهد شد اختصاص یافته است.

گفتنی است، هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "همایش بین المللی علوم شناختی 27 تا 29 فروردین 99 برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش بین المللی علوم شناختی 27 تا 29 فروردین 99 برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید