احتیاج حیاتی مازندران به سازمان مدیریت پسماند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: سازمان مدیریت پسماند احتیاج حیاتی استان مازندران بود که به نتیجه رسید.

احتیاج حیاتی مازندران به سازمان مدیریت پسماند

مهدی رازجویان در جلسه هیات مدیره سازمان مدیریت پسماند مازندران با تاکید بر نقش پررنگ استاندار مازندران جهت تاسیس این سازمان گفت: اگر پیگیری های استاندار مازندران نبود، این سازمان در مازندران تاسیس نمی شد.

رئیس هیات مدیره سازمان مدیریت پسماند مازندران اضافه کرد: رعایت الگوی مصرف جهت کاهش زباله در استان لازم است که می بایست همه نهادها و دستگاه ها دخالت موثر داشته باشند.

وی با بیان اینکه در راه مدیریت زباله باید از تشکل های مردم نهاد به درستی استفاده گردد، ادامه داد: جهت کاهش فراوری زباله، باید از سوی سازمان مدیریت پسماند و شهرداری ها، فرهنگ سازی مناسبی صورت گیرد.

رازجویان توضیح داد: سازمان مدیریت پسماند استان مازندران در ابتدای فعالیتش واقع شده است و می بایست با اقدامی جهادی این سازمان را به صندلی واقعی اش برسانیم.

وی اضافه کرد: سازمان مدیریت پسماند مازندران باید به یک مرجع علمی برای هرگونه مدیریت زباله در استان تبدیل گردد.

رازجویان با بیان اینکه استان مازندران احتیاج به تنوع مدیریت زباله دارد، گفت: شهرهای استان مازندران احتیاج به نسخه های متفاوتی در بحث مدیریت زباله دارند که باید با کار کارشناسی اجرایی شوند.

معاون استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مصوبات هیات مدیره سازمان مدیریت پسماند مازندران باید کاملا قانونی باشد، اضافه کرد: مردم مازندران به این سازمان امید بسیاری دارند لذا باید بار سنگین حل مسائل زباله استان را به درستی به دوش بکشد.

رازجویان اضافه کرد: با تاسیس سازمان پسماند در مازندران امیدواریم پروژه های مرتبط با زباله در استان خیلی سریع تر به پایان برسند.

وی از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند مازندران خواست افق فعالیت این سازمان را گسترده در نظر بگیرند.

رازجویان با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت های موجود توسط هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند مازندران، ادامه داد: کوشش بسیاری انجام شد تا این سازمان در مازندران تاسیس گردد لذا مردم استان باید در آینده نزدیک ثمره شیرین اقدامات این سازمان را بچشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احتیاج حیاتی مازندران به سازمان مدیریت پسماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتیاج حیاتی مازندران به سازمان مدیریت پسماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید