نه به همسرم خیانت کردم و نه حمله قلبی داشتم!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، ایکر کاسیاس از اخباری که به تازگی در خصوص زندگی شخصی او منتشر شده، به شدت عصبانی است و هشدار داد که اقدامات قانونی را در خصوص انتشاردهندگان این اخبار انجام خواهد داد.

نه به همسرم خیانت کردم و نه حمله قلبی داشتم!

کاسیاس 39 ساله آدینه شب بیانیه ای تند در توئیتر منتشر کرد. او که به تازگی از همسر سابق خود جدا شده است، از اینکه در بعضی اخبار در خصوص خیانت او به همسرش نوشته شده است به شدت عصبانی و خشمگین است.

سارا کاربونرو، مجری و گزارشگر تلویزیون اسپانیا همسر سابق کاسیاس بود. اخیر در یک برنامه تلویزیونی در خصوص خیانت کاسیاس به کاربونرو مباحثی مطرح شد.

در این برنامه حتی از زنی به اسم نادیا به عنوان یک زن جوان اهل بلغارستان نام برده شد و این ادعا مطرح شد که کاسیاس با این زن در سال 2019 رابطه داشته است، درست در زمانی که هسر سابقش، کاربونرو با نوعی سرطان تخمدان دست و پنجه نرم می کرد.

همین موضوع کاسه صبر کاسیاس را لبریز کرد و او رسانه ها را به آزار و اذیت خودش و خانواده اش متهم کرد. کاسیاس با لحنی تند خاطرنشان کرد که: این موضوع را به شدت تکذیب می کنم و به همه کسانی که این داستان را از خودشان ساخته اند هشدار می دهم که شکایت قانونی را از شما در دادگاه انجام خواهم داد.

کاسیاس همچنین از این موضوع ابراز ناراحتی کرد که بعضی نشریات در خصوص حمله قلبی جدید او خبر هایی منتشر کردند. ایکر که پیش از این سابقه حمله قلبی داشت روز چهارشنبه دوباره سوژه رسانه ها شد. در این اخبار آمده بود که او بابت حمله قلبی به بیمارستان مراجعه نموده است. اما دروازه بان سابق تیم ملی اسپانیا خاطرنشان کرد که این موضوع هم دروغ بوده و او فقط بابت حمله آلرژیک به بیمارستان مراجعه نموده است.

او دوباره هشدار داد که از این به بعد بابت هر خبری که به دروغ در خصوص او منتشر گردد واکنش قانونی نشان خواهد داد و از رسانه ها و مردم خواست که به او، خانواده اش، همسر سابقش و فرزندانش احترام بگذارند.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "نه به همسرم خیانت کردم و نه حمله قلبی داشتم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نه به همسرم خیانت کردم و نه حمله قلبی داشتم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید