شناخت کامل مجمع الجزایر قناری، بهشت اروپا

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تا حالا نام بهشت اروپا به گوشتان خورده است؟ ما در این مطلب قصد داریم که با معرفی و شناخت کامل مجمع الجزایر قناری، شما را با بهشت اروپا آشنا کنیم. جزایر قناری از اسامی می باشد که در دنیای ما هر کسی برای بالابردن سطح گردگشگری خود از آن یاد می نماید و به عنوان مقصد خود، از این جزایر خارق العاده نام می برد. با خبرنگاران همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری مجمع الجزایر قناری، بیشتر آشنا شوید.

شناخت کامل مجمع الجزایر قناری، بهشت اروپا

کمی اطلاعات در خصوص مجمع الجزایر قناری

بهشت اروپا از هفت جزیره در اقیانوس بزرگ اطلس به وجود می آید و در نزدیکی ساحل مراکش به عنوان یکی از هفده منطقه تحت پوشش دولت کشور اسپانیا، تلقی می گردد و مرکز آن نیز لاس پالماس می باشد. مجمع الجزایر قناری علاوه بر سواحل فریبنده و جنگل های سرسبز و انبوه، دارای مکان های تاریخی و جاذبه های تماشای بسیاری نیز می باشد که قطعا حداقل یک بار تماشا چنین جزایری، خالی از لطف نخواهد بود. جالب است بدانید که نام پرنده های قناری از همین مجمع الجزایر هفتگانه بدست آمده است. در اصل نام این جزایر، جزیره سگ ها بود که برای نخستین بار هم رومیان باستان به جهت وجود سگ های وحشی متعدد در این منطقه ها، به آن اختصاص داده بودند. نام جزایر هفتگانه قناری عبارت است از تنریف، گرن کاناریا، لانزاروته، لاپالما، لاگومرا، ال هیرو، فوئرته و ونتورا.

جاذبه های گردشگری مجمع الجزایر قناری

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره نموده ایم، بهشت اروپا جاذبه های تماشای و گردشگری کمی ندارد و به تنهایی می تواند به تعداد هر کدام از جزایرش، ساعت ها، شما را از زندگی شخصی و مشغله های کاریتان دور نماید. یکی از همین مکان های تماشای، پارک ملی تیده است که از دامنه کوه آتشفشانی تیده آغاز می گردد و تا تا نزدیکی بلند ترین قله اسپانیا یعنی همان قله تیده شما را همراهی می نماید. از موارد اعجاب انگیز این پارک، سنگ های آتشفشانی و میدان دید خارق العاده ای است که تنها با حضور در آن، قادر به وصفش خواهید بود. شاید خالی از لطف نباشد، بدانید که کوه آتشفشانی تیده، سومین کوه آتشفشانی بزرگ و زنده در جهان می باشد که در میراث سازمان جهانی یونسکو نیز درج و ثبت شده است.

زیبایی های مجمع الجزایر

از دیگر مکان های غیر قابل باور این جزایر هفتگانه، پارک لورو با گرد هم آوری 350 نوع طوطی و بعلاوه سایر حیوانات مانند ببر، گوریل و شامپانزه می باشد که همه این ها بر این امر دلالت می نمایند که معروفیت و معروفیت پارک لوروی جزایر قناری، بی دلیل هم نبوده است. نمی گردد به جزایر هفتگانه قناری رفت و از ساحل فریبنده لاس کانتراس با شن و ماسه های طلایی و آبی زلال و شفاف، تماشا نکرد. یک ساحل بی مانند که جدا از فراهم کردن موقعیت تفریحات آبی، می توان در کنار آن به گرفتن یک حمام آفتاب مطلوب فکر کرد و بالاخره دهکده کوهستانی کم جمعیت و کوچک ماسکا که در ارتفاع 650 متری از سطح دریا واقع شده است که بنا بر نظرهای ارزیابی شده از مسافران و گردشگران، پس از کوه آتشفشانی تیده و پارک کنار آن، تماشای ترین نقطه مجمع الجزایر قناری می باشد. گفتنی است که دهکده کوهستانی ماسکا با توجه به راه های عبور و مرور باریک و پر پیچ و خمی که دارد، بیشتر مناسب حرفه ای ها و کسانی می باشد که چندین بار به این منطقه سفر نموده اند، البته پیرامون توصیف مکان ها و موقعیت های تماشای جزایر قناری، نباید از کلیسای ایگلسیا دو نوئسترا سینیورا که بخش هایی از معماری های اسلامی نیز در آن به چشم می خورد، غافل شد.

منبع: همگردی

به "شناخت کامل مجمع الجزایر قناری، بهشت اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناخت کامل مجمع الجزایر قناری، بهشت اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید