منصوریان: مستحق باخت نبودیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - سرمربی صنعت نفت از اهمیت بازی هفته آینده تیمش مقابل پرسپولیس گفت.

منصوریان: مستحق باخت نبودیم

به گزارش ایسنا، گل گهر و صنعت نفت آبادان امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این ملاقات با پیروزی 2 بر یک شاگردان امیر قلعه نویی به انتها رسید. علیرضا منصوریان، سرمربی صنعت نفت در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: بازی با کیفیتی بود که علت اصلی آن زمین خوب گل گهر بود. ما می دانستیم از بازی چه می خواهیم و در نیمه اول خیلی زود به گل رسیدیم و پس از آن با خوش شانسی دروازه بان گل گهر به گل نرسیدیم. ما خوب بودیم و مستحق باخت نبودیم.

او اضافه کرد: به آقای قلعه نویی تبریک می گویم. او تیم خوبی دارد. ما در بخشی از بازی می توانستیم راحت تر بازی کنیم. ما یک جلسه روحی و روانی و نیمه فنی در رختکن داشتیم. ما بعد از هر بازی در رختکن سریعا یک جلسه می گذاریم. ما باید چند روز دیگر با پرسپولیس بازی کنیم. از بازیکنانم راضی هستم. ما از ارتفاع منفی نسبت به سطح دریا به ارتفاع بالایی در سیرجان آمدیم.

سرمربی صنعت نفت گفت: وقتی با تیم های قلعه نویی بازی دارید باید کار را تمام کنید. ما بعد از زدن گل اول می توانستیم بازی را 2 بر صفر کنیم. در نیمه دوم هم یکی، دو موقعیت ضد حمله به تیم آقای قلعه نویی دادیم ولی خودمان شانس داشتیم.

منصوریان درباره داوری بازی اظهار کرد: درباره داوری نظری ندارم. قبل هر بازی ما داوری را بررسی می کنیم. بازیکنان در داخل رختکن نسبت به عملکرد آقای عرب براقی اعتراض داشتند. فکر می کنم سر صحنه اخراج طالب، ضربه دومش اخراج داشت ولی می توانست اخراج نکند.

او ادامه داد: در مجموع نسبت به بضاعت مان از عملکرد تیمم دفاع می کنم. بازیکنانمان بسیار خوب عمل کردند. من از نیروهای جوانی هم که استفاده کردم، راضی هستم. سرماخوردگی های پی درپی از زور تیم ما کم نموده ولی با تمام نیرو مقابل پرسپولیس قرار می گیریم. چون آن بازی نقطه عطف است و خواسته های زیادی از آن بازی داریم. هفته آینده هفته ای است که اگر برنده شویم، بازیکنانمان به سرمنزل می رسند و آن ها باید این موضوع را بدانند.

سرمربی صنعت نفت اعلام کرد: گل گهر تیم خوبی است و شاید اگر هفت امتیاز کم نشده بود، در کورس قهرمانی می جنگید. بازی پایاپای بود و می توانستیم به پیروزی برسیم. نمی گویم بدشانس بودیم، می گویم کم کوشش بودیم. چرا که من در بوندسلیگا فوتبال بازی کردم و اعتقادی به شانس ندارم و فقط به کوشش، کوشش، کوشش و لطف پروردگار اعتقاد دارم.

منصوریان در ادامه درباره صحنه ای که گل گهری ها اعتقاد به خطای پنالتی روی امین قاسمی نژاد داشتند، شرح داد: من آن صحنه را ندیدم ولی با امیرخان صحبت می کردم، می گفت که پنالتی بوده است چون او رئیس ماست ما روی حرف او حرف نمی زنیم. قطعا ایشان فوتبال را از هر زاویه ای از من بیشتر می فهمد و نقش استاد را برای من دارد.

او درباره اخراج طالب ریکانی مقابل گل گهر و نبودش در بازی با پرسپولیس توضیح داد: از جنس طالب در لیگ ما دو، سه تا نیست. فرض کنید اگر او در استقلال و پرسپولیس باشد، تکیه گاه تیم است. ما در آخرین مرحله توپ را به طالب ختم می کنیم. او یک بازیکن بین المللی است و رهبر هم در داخل و هم در خارج از تیم است. ما از نبود او در بازی پرسپولیس ناراحتیم. او شماره 10 کلاسیک بازی می نماید و ضربه زدن به بازیکن حریف را بلد نیست. شاید اگر از داخل تکل می زد، اخراج نمی شد. بیشتر شماره 10 ها مانند ایمان مبعلی و حدادی فر بازیکنان آرامی هستند و اگر خطا نمایند، اخراج می شوند.

سرمربی صنعت نفت اضافه کرد: امیدوارم بازیکنان نبود او را جبران نمایند. طالب تاپ ترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران است. هیچ بازیکنی مثل او کیفیت ندارد. طالب یک ضربه چپ مرگ بار دارد ولی امروز وقتی خواست این ضربه را بزند، پنج بازیکن روی پایش رفتند. بازیکن جوانی که جای او می خواهد بازی کند، بار سختی روی دوشش است.

منصوریان در انتها گفت: این چندمین بار است که می گویم، آن کسانی که باعث ایجاد امکاناتی در گل گهر شدند، باید دستشان را بوسید. ان شاءالله این الگوی همه باشگاه های ما باشد. فکر می کنم باید از مسئولان رده بالای گل گهر تشکر کنم. شما در شهری که 300 هزار نفر جمعیت دارد، امکاناتی در حد 18 میلیون نفر دارید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "منصوریان: مستحق باخت نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: مستحق باخت نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید