مدیرعامل پرسپولیس به زودی معین می گردد، ما قهرمان لیگ هستیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مهدی رسول پناه در واکنش به خبر استعفایش از باشگاه پرسپولیس گفت: خبر استعفای من شایعه بود و ما با قدرت کارمان را می کنیم. حاشیه ها برای جلوگیری از کار کردن ماست و هر روز با هدف تحت فشار قرار دادن برایمان حاشیه جدیدی درست می نمایند. از آنانی هم که به اشکال مختلف به دنبال تخریب مدیریت هستند اما با اینکار در حقیقت به پرسپولیس ضربه می زنند دعوت می کنم کینه ها را کنار گذاشته، آرامش باشگاه و تیم را بر هم نزنند. همینجا هم تقاضا داریم که طرفداران عزیز به هوش بوده و اسیر شایعات و جوسازیها نشوند و همانند بازیکنان، سرمربی و مدیریت تیم، در کنار هم با اتحاد به سوی آینده ای درخشان تر حرکت کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس به زودی معین می گردد، ما قهرمان لیگ هستیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به خبرهایی مبنی بر اینکه او به شرط آوردن چند میلیارد تومان پول به هیئت مدیره اضافه شده است توضیح داد: اینهم شایعه است، هیچوقت چنین بحثی مطرح نبوده و ساخته ذهن افرادی است که نمی دانم به دنبال چه هستند. من هر آنچه در توانم باشد برای پرسپولیس انجام میدهم، همانطور که انجام داده ام، اما اینها شرطی برای ورودم به هیات مدیره نبوده است.

رسول پناه ادامه داد: در حال حاضر امور مهم مختلفی را در باشگاه پیگیری می کنیم که پرونده بدهی های باشگاه به مربیان و بازیکنان خارجی سابق مهمترین آنهاست. پرونده های طلبکاران خارجی را به دقت آنالیز می کنیم و کاملا منافع باشگاه را در نظر داریم تا با توجه به ضوابط فیفا در هر پرونده، اقدامات حقوقی لازم را انجام دهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به غیر از پرونده های باشگاه در فیفا، درگیر چند پرونده بدهی و مسائل اقتصادی دیگری هستیم که اخیرا باعث به وجود آمدن شایعاتی هم شده اما کوشش ما این است که این پرونده ها را اولویت بندی نموده و در اولین فرصت ممکن پول طلبکاران را پرداخت کنیم.

وی درباره آخرین شرایط انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم گفت: در این هفته ها من به همراه اعضای هیات مدیره هر روز حتی روزهای تعطیل در باشگاه هستیم تا اصلاح امورات باشگاه روی زمین نماند اما با این حال فانتخاب مدیرعامل اجتناب ناپذیر است و فکر می نکنم در همین روزها معین گردد.

رسول پناه درباره جلسه ای که با چند بازیکن تیم برگزار گردید، ادامه داد: با بعضی بازیکنان جلسات خوبی داشتیم و صحبت های خوبی مطرح شد. در روزهای آینده نیز با سیار بازیکنان هم نشست خواهیم داشت. محور صحبت هایش ما با بازیکنان اقتصادی نبود و به این جهت بود که همه با هم و در کنار یکدیگر یاری کنمیم تا شرایط باشگاه را بهبود دهیم. در حال حاضر نیز همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و تمریناتشان را زیر نظر مربیان و در شرایط قرنطینه ادامه می دهند. سرمایه عظیم ما همین بازیکنان هستند و ما هم همواره حامی آنها خواهیم بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره برآورد هایی که برای ادامه لیگ مطرح می گردد، تاکید نمود: ما به هیچ عنوان از حقمان کوتاه نمی آییم. به هر شکلی که بخواهند برای ادامه لیگ برنامه ریزی نمایند ما حاضر به بازی هستیم چون بهترین تیم لیگ بوده و هستیم و به امید خدا و یا حمایت طرفداران با اقتدار قهرمان خواهیم شد.در این میان طبیعی است که رقبایمان بخواهند لیگ نیمه تمام بماند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیرعامل پرسپولیس به زودی معین می گردد، ما قهرمان لیگ هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل پرسپولیس به زودی معین می گردد، ما قهرمان لیگ هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید