مایکل کوهن: ترامپ حتی حاضر است برای پیروزی در انتخابات جنگ هم راه بیندازد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، وکیل سابق رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای که در آستانه انتشار کتاب خاطرات افشاگرانه اش انجام داده تاکید کرد، دونالد ترامپ برای باقی ماندن در ریاست جمهوری دست به هر کاری حتی شروع کردن یک جنگ می زند.

مایکل کوهن: ترامپ حتی حاضر است برای پیروزی در انتخابات جنگ هم راه بیندازد

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ در مصاحبه با ان.بی.سی نیوز گفت، معتقد است رئیس سابقش هر کاری و هر چیزی انجام خواهد داد تا دوباره در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود حتی تا این حد که یک جنگ را آغاز کند.

کوهن در مصاحبه اش با لستر هولت، مجری ان.بی.سی نیوز با این پرسش روبرو شد که آیا فکر می کند دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر پیروز شود.

او اظهار کرد: دونالد ترامپ هر کاری و هر چیزی که در دسترسش باشد انجام خواهد داد تا پیروز شود. و من معتقدم این شامل دخل و تصرف در برگه های رای هم می شود.

کوهن گفت: من معتقدم او حتی تا این حد ممکن است پیش برود که جنگی را آغاز کند تا نگذارد از ریاست جمهوری کنار گذاشته شود. بزرگترین نگرانی من این است که در انتها سال 2020 انتقال قدرت صلح آمیزی در آمریکا وجود نداشته باشد.

کوهن که سالها به عنوان وکیل شخصی برای ترامپ کار کرده سال گذشته میلادی مجازات حبس سه ساله خود را از بابت جرایم مالی و دروغگویی به کنگره آغاز کرد. او در ماه ژوئیه بعد از نگرانی از ریسک ابتلا به کروناویروس در شرایط ناایمن زندان به حبس خانگی منتقل شد.

کوهن اخیرا کتابی از خاطراتش در زمان کار کردن برای ترامپ نوشته با تیتر: بی وفا، یک کتاب خاطرات. این کتاب روز سه شنبه آینده به بازار عرضه می شود.

کاخ سفید در بیانیه ای کتاب کوهن را یک فن فیکشن (داستان پردازی طرفداران) خوانده و گفت: او به راحتی به دروغگویی رایجش اذعان کرده اما انتظار دارد مردم حالا حرفهای او را باور کنند تا او بتواند از فروش کتاب پول به دست بیاورد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "مایکل کوهن: ترامپ حتی حاضر است برای پیروزی در انتخابات جنگ هم راه بیندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکل کوهن: ترامپ حتی حاضر است برای پیروزی در انتخابات جنگ هم راه بیندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید