لیگ برتر فوتبال، استقلال و فجر سپاسی با تساوی راهی رختکن شدند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، نیمه نخست دیدار دو تیم استقلال و فجر سپاسی شیراز با تساوی بدون گل پایان یافت.

لیگ برتر فوتبال، استقلال و فجر سپاسی با تساوی راهی رختکن شدند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، دو تیم استقلال و فجر سپاسی شیراز در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 19 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، زبیر نیک نفس، محمد دانشگر، مهدی مهدی پور، جعفر سلمانی، صالح حردانی، امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا، عزیزبک آمانوف و رودی ژستد.

ترکیب فجر سپاسی: ایمان صادقی، محمد قنبری، رضا علیاری، علی ملایی، حمید نعمتی، دانیال کردستانی، احمدرضا زنده روح، اتابک زارعی، یوسف وکیا، فرزان دانا و محمد کاظمی.

داور: رضا عادل

دقیقه 2: پاس امیرحسین حسین زاده به کوین یامگا این بازیکن را در موقعیت خوبی قرار داد که ضربه زمینی او را ایمان صادقی دفع کرد.

دقیقه 7: امیرحسین حسین زاده با شوتی که روانه دروازه فجر سپاسی کرد، قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت که البته توپ به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه 21: آمانوف از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که با دفع ایمان صادقی همراه شد.

دقیقه 23: ضربه ایستگاهی برای فجر سپاسی با ارسالی بلند روی دروازه استقلال همراه شد و در شرایطی که به نظر می رسید روزبه چشمی روی توپ اثر گذاشته و توپ به شکلی خطرناک از کنار دروازه راهی اوت شد، اما داور مسابقه کرنری تشخیص نداد.

دقیقه 29: بار دیگر آمانوف تلاش کرد تا دروازه فجر سپاسی را با یک ضربه ناگهانی و فنی باز کند که این بار هم ایمان صادقی تسلیم نشد و تن به کرنر داد.

دقیقه 30: آمانوف که چند بار برای باز کردن دروازه فجر سپاسی اقدام کرد بود، این بار با حرکات تکنیکی خود نظم مدافعان این تیم را به هم ریخت که در پایان باز هم مغلوب ایمان صادقی شد تا کرنر دیگری نصیب استقلال شود.

دقیقه 31: کرنر ارسالی روی دروازه فجر سپاسی، در میان سردرگمی بازیکنان و به صورت ناقص دفع شد که توپ سوم به جعفر سلمانی رسید، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 33: بازیکنان استقلال سعی داشتند با ضربات از راه دور دروازه فجر سپاسی را باز کنند که این بار نوبت به صالح حردانی حردانی رسید، اما ضربه زمینی این بازیکن را هم صادقی مهار کرد.

دقیقه 35: روزبه چشمی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 36: ارسال احمد زنده روح روی دروازه استقلال می توانست به موقعیتی خطرناک تبدیل شود که مدافعان استقلال تن به کرنر دادند.

دقیقه 37: داور مسابقه دانیال کردستانی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 42: روی یک همکاری خوب میان جعفر سلمانی و امیرحسین حسین زاده، توپ مقابل دروازه به آمانوف رسید که ضربه او با تکل به موقع مدافع فجر سپاسی به اوت رفت.

دقیقه 43: رودی ژستد با خطایی که وسط زمین انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، استقلال و فجر سپاسی با تساوی راهی رختکن شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، استقلال و فجر سپاسی با تساوی راهی رختکن شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید