قطعی شدن صعود پرسپولیس با وجود شکست برابر الوحده

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، شاگردان یحیی گل محمدی یکی از تیم های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 خواهند بود.

قطعی شدن صعود پرسپولیس با وجود شکست برابر الوحده

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، پرسپولیس ایران امشب (دوشنبه) در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، مقابل الوحده امارات بازنده شد و با 12 امتیاز همچنان در صدر جدول واقع شده است.

در صورتی که هفته پایانی مرحله گروهی به بدترین شکل ممکن سپری گردد، یعنی پرسپولیس مقابل الریان شکست بخورد و الوحده از سد گوا بگذرد، نماینده امارات با 13 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه E به جمع 16 تیم پایانی می پیوندد و پرسپولیسِ 12 امتیازی در صندلی دوم جدول خواهد ایستاد.

با توجه به اینکه سه تیم برتر از پنج تیم رده دوم گروه های پنج گانه لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آسیا راهی یک هشتم نهایی می شوند، امتیازات تیم های سایر گروه ها نشان می دهد که اگر پرسپولیس در صندلی دوم جدول گروه E هم قرار بگیرد، به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد نمود.

اکنون استقلال، السد و الهلال با هفت امتیاز، برترین تیم های رتبه های دوم هستند و اگر بتوانند شش امتیاز به جامانده دیدارهای خود را به دست بیاورند، به عنوان صدرنشین راهی یک هشتم نهایی خواهند شد. با توجه به این موضوع، پرسپولیس با 12 امتیاز قطعاً یکی از سه تیم برتر منطقه غرب خواهد بود که به جمع 16 تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا راه می یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قطعی شدن صعود پرسپولیس با وجود شکست برابر الوحده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی شدن صعود پرسپولیس با وجود شکست برابر الوحده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید