لوس بازی های فریبا نادری در ملاعام !

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران:فریبا نادری تصویری را از خود با فیگوری خاص در وسط پارک و ملا عام به اشتراک گذاشت.

لوس بازی های فریبا نادری در ملاعام !

فریبا نادری بازیگر شناخته شده ایرانی است . فریبا نادری با انتشار عکس های مختلف حاشیه های زیادی را ایجاد کرده است . فریبا نادری تا به امروز دوبار ازدواج کرده و یک دختر به نام یارا دارد. فریبا نادری با یکی از فعالان مواد غذایی در سال 96 ازدواج کرد . فریبا نادری به تازگی در اینستاگرامش تصویری را از خود با استایلی مجذوب کننده و فیگوری خاص به اشتراک گذاشت.

ماجرای عشق و عاشقی از زبان فریبا نادری

بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد، عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد.

شاید خیلی های فکر می کنند من از بیماری او خبر نداشتم و تن به این ازدواج دادم اما من از سال 83 می دانستم مسعود سرطان دارد

زمانی که با او ازدواج کردم دکترها گفتند شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق و امید باعث شد تا سال 88 با سرطان بجنگد.

ازدواج دوم فریبا نادری

8 سال بعد از فوت مسعود رسام، فریبا نادری که قبلا گفته بود با هیچ مرد سینمایی ازدواج نخواهد کرد در سال 96 با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی ازدواج کرد.

منبع:وقت صبح

منبع: رکنا

به "لوس بازی های فریبا نادری در ملاعام !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوس بازی های فریبا نادری در ملاعام !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید