وحشت سحر قریشی از مردان در اماکن عمومی !

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران : سحر قریشی عکسی از خودش در کنار دوستانش در ماشین در حال خیابان گردی منتشر نموده که نظر کاربران را به خودش جلب نموده است

وحشت سحر قریشی از مردان در اماکن عمومی !

جلف بازی های سحر قریشی و دوستانش در خیابان | سحر قریشی با کلاه در خیابان

سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان به معروفیت رسید. سحر قریشی متولد دهه60 است. سحر قریشی را می توان از بازیگران پرحاشیه سینما و تلوزیون ایران دانست. سحر قریشی به انتشار عکس های متنوع از خودش علاقه دارد. در یکی از این سلفی ها سحر قریشی را به همراه دوستانش که همگی کلاه به سر دارند مشاهده می کنید.

سحر قریشی بازیگر سینمای ایران که با بازی در بسیاری از فیلم های سینمایی بسیار درخشید و محبوبیت ویژه ای در بین طرفدارانش پیدا نموده است. سحر قریشی در فیلم به یک کارگر ساده نیازمندیم در مقابل آتیلا پسیانی ایفای نقش نموده است. سحر قریشی در میان منتقدان متعددش در سینما، مخالفان و حامیانی هم دارد. سحر قریشی یکی از بازیگران پر حاشیه ایست که روابطش با افراد مختلف برایش بارها دردسر ساز شده است.

تغییر نگاه خانواده و دیگران به سحر قریشی

او که به گفته خودش پسر خانواده است! رابطه بسیار نزدیکی هم با برادرش دارد. سپهر برادر سحر قریشی است که برعکس خواهرش علاقه زیادی به بازیگری ندارد! با سحر قریشی هم صحبت شدیم تا از ایده آل های زندگی اش بگوید، از رابطه اش با اعضای خانواده، نگاهش به زندگی، حواشی و شایعات و ایده هایی که برای آینده در فکر دارد.باید بگویم که نه تنها نگاه اعضای خانواده، بلکه نگاه همه نسبت به من تغییر نموده و توقعشان از من خیلی بالا رفته است؛ حتی در انتخاب نقش ها و کارهایی که بازی می کنم خیلی مرا نقد می نمایند و چون شخصیت واقعی ام می شناسند زمانی که خبر حاشیه ای از من منتشر می گردد چه در کار چه خارج از آن، واقعا مرا نقد می نمایند؛ مثلا اینکه چرا فلان فیلم را بازی کردی که این بازخورد منفی را داشته باشد و برایت حاشیه سازی گردد و البته در خصوص کارهای خوب هم تشویق می نمایند ولی بیشتر در خصوص بدها صحبت می نمایند.

امروز وقتی با خانواده ام بیرون می روم، مادرم دیگر نسبت به علاقه و واکنش مردم عادی رفتار می نماید ولی گاهی اوقات خیلی کلافه و خسته می گردد؛ مثلا زمانی که برای صرف شام به رستوران می رویم، آنقدر که من از جایم بلند می شوم تا با مردم عکس بیندازم یا جواب سلام و احوالپرسی آنها را بدهم، خانواده ام کلافه می گردد؛ به همین دلیل ترجیحا زیاد با من بیرون نمی آیند یا مثلا زیاد نمی توانم به خانه اقوام بروم و معمولا تلفنی با آنها در ارتباط هستم.

عدم حضور سحر قریشی در مرنام خانوادگی

متاسفانه چند وقت پیش عروسی پسرخاله ام بود و من نتوانستم به آن جشن بروم. در این نوع مجالس همواره با لباس های پوشیده و ساده حاضر می شوم ولی با تمام این تفاسیر باز هم عکس می اندازند و کافی است این عکس در فضای مجازی منتشر گردد که برای من مسائل زیادی به همراه دارد. به همین دلیل ترجیح می دهم شرکت نکنم تا مسئله ای هم نداشته باشم. خانواده ام این موضوع را درک نموده اند ولی بعضی از اقوام با تمام توضیحاتی که به آنها از طرف خود و خانواده ام داده می گردد قانع نمی شوند. متاسفانه نگاه بعضی از افراد جامعه ما به قشر هنرمند یک نگاه منفی و بدبین است؛ اینکه ما خیلی ثروتمند هستیم و زندگی سالمی نداریم! من به همراه چند تن از دوستان به مکه مشرف شده و آنجا به وسیله بعضی هموطنان خودم مورد فحاشی قرار گرفتیم.

ما هم مانند بقیه افراد این جامعه برای پولی که دریافت می کنیم زحمت می کشیم. بعضی خیلی راحت به خودشان اجازه می دهند و بدترین حرف ها و تهمت ها را در فضای مجازی عنوان می نمایند. این دوستان وقتی در شرایط ما قرار بگیرند مطمئن هستم که نمی توانند یک روز تحمل نمایند، مصداق این است که آواز دهل شنیدن از دور خوش است. . .

یک تغییر بزرگ در زندگی سحر قریشی

در گذشته خیلی آسیب پذیر بودم و حرف هایی هم که پشت سر من می زدند باعث آزار و رنجش من می شد. ولی امروز دیگر حرف هایی که پشت سر من گفته می گردد برایم اهمیتی ندارند و این برای من تغییر بزرگی است؛ به عنوان مثال اوایل کارم در مصاحبه ای از من پرسیده بودند که چه رنگ هایی را دوست دارم و من هم جواب دادم. چند سال بعد از آن مصاحبه، در یک مصاحبه دیگر از من در خصوص رنگ های مورد علاقه ام سوال شد و من رنگ های دیگری را نام بردم. مصاحبه نماینده آغاز کرد به نقد کردن که چقدر شما آدم بی ثباتی هستید، چقدر متغیر و. . . اما مصاحبه نماینده به این فکر نمی نماید که شاید سحر قریشی چهار سال پیش که مثلا عاشق رنگ سرخابی بود دیگر دیدگاهش از هر نظر تغییر نموده و الان آن رنگ برایش در اولویت نیست.

سحر قریشی از زن بودن نمی ترسد

از زن بودن نمی ترسم ولی وقتی از پنج صبح سرکار می روی و همکاران مرد تو دو برابر همکاران زن هستند ناخودآگاه لحن صحبت کردن، رفتار و. . . آدم تغییر می نماید. حس مراقبت از خود خیلی بیشتر می گردد و ناخودآگاه یک گاردی اطراف خود به وجود می آوری که در نهایت باعث می گردد که برای حفاظت از خود، زن بودن خود را پنهان کنی. همکاران خانمی دارم که متاهل هستند و در کار واقعا برای خود مردی هستند و به هیچ کسی اجازه جسارت نمی دهند و من واقعا این رفتار را می پسندم، چون زنانگی خود را برای خانواده خود گذاشته اند و آسیبی به زندگی خود وارد نمی نمایند. این خانم ها الگوی من هستند.

برادر سحر قریشی

سپهر به این عرصه علاقه ندارد. من خیلی دوست دارم که سپهر هم وارد این عرصه گردد و بارها با او در این باره صحبت نموده ام. کارگردان ها و تهیه نماینده هایی هم هستند که به من لطف دارند و اگر از آنها بخواهم حتما برای سپهر نقشی دارند ولی خودش علاقه ای به این کار ندارد. هرچند تله فیلمی بود که سپهر در آن یک سکانس حضور داشت و من آنقدر حونام به سپهر بود که خراب نکند یا اشتباه نکند، خودم دوبار اشتباه کردم و باعث شدم تا کات بدهند. این کار را در توان سپهر می بینم.

سحر قریشی در یک خانواده کاملا هنرمند

خانواده مادری من همه هنرمند هستند. مادربزرگم صورتگر بودند، خاله مادرم نقاشی بسیار حرفه ای هستند، مادر خودم نقاش هستند و علاوه بر آن کارهای دستی بسیار حرفه ای درست می نمایند، دایی ام خطاط بسیار هنرمندی هستند و سپهر هم در نقاشی دستی دارد. همان طور که گفتم سپهر زیاد به وادی بازیگری علاقه مند نیست و بیشتر به موسیقی گرایش دارد. خیلی دوست دارم به صورت حرفه ای به موسیقی نگاه کند و قطعا من هم حمایتش می کنم.

حمایت سحر قریشی از خانواده و اطرافیان

اخلاق من در کل به گونه ای است که دوست دارم نه تنها از خانواده بلکه از تمام اطرافیانم حمایت کنم. این حمایت به هر گونه ای که می خواهد باشد؛ احساسی، عاطفی، اقتصادی و. . . بارها پیش آمده که کار خودم را کنار گذاشته ام و به منزل دوستم که حالش خوب نبوده رفته ام. خودم احساس می کنم که نسبت به سنم تجربیات زیادی در هر زمینه ای کسب نموده ام. وقتی دوستم از لحاظ عاطفی دچار مشکل می شوند تجربیاتم را با او در میان می گذارم. وقتی می بینم که سبد مسائل و غصه های من پُر است ولی دوستانم با یک مشکل کوچک در سبدشان کل زندگی را رها نموده اند، ناراحت می شوم. فن فراموش کردن را به آنها می آموزم چون خودم به خوبی فراموش کردن را آموخته ام. در زندگی سختی های زیادی را متحمل شده ام و مطمئن هستم اگر این سختی ها را پشت سر نمی گذاشتم به سحر قریشی امروز نمی رسیدم. باید به دردهای زندگی به عنوان تجربه نگاه کرد که آن زمان به عنوان یک فاکتور مثبت به انسان یاری می نمایند. من هیچ ابایی از بازنگری زندگی ای که پشت سر گذاشته ام، ندارم و حتی شاید روزی داستان زندگی ام را به فیلمنامه تبدیل کنم!

ثبت برند لباس کاملا ایرانی سحر قریشی

برند لباسی به نام کمد را ثبت کردم که برای اولین بار در زندگی ایده آل این موضوع را اعلام می کنم. تمام طرح ها و لباس ها آماده ارائه هستند ولی فعلا دست نگه داشته ام. درکل، طراحی ها به سبک و مدل خودم هستند یعنی چیزی هستند که من دوست دارم. هم طراحی و هم دیزاین هایش کار خودم است. البته مادرم خیلی به من یاری کردند. در کل یک کار داخلی و کاملا ایرانی است چون بارها به من پیشنهاد شد که طرح ها را به ترکیه ببرم، آنجا شریک شوم و برایم بدوزند ولی دوست نداشتم این اتفاق بیفتد که یک طرح ایرانی به نام یک کشور دیگر تمام گردد. از خیاط، برش کار و. . . همه کار ایرانی است و دوست دارم یک خط فراوری ایرانی هم داشته باشد. سه سال است که روی این موضوع کار می کنم.

علاقه به مطالعه بعد از بازیگری

کتاب می خوانم ولی اصلا رمان نمی خوانم. از همان اول هم به خواندن رمان هیچ علاقه ای نداشتم. البته قبل از بازیگر شدن اصلا کتاب نمی خواندم چون بچه درس خوانی هم نبودم هیچ علاقه ای به کتاب نداشتم. همواره در دوران تحصیل کتاب های من تا آخر سال، نو باقی می ماند. ولی بعد از بازیگری برای پیشرفت کار خودم به سمت مطالعه رفتم. اینکه به اطلاعاتم اضافه کنم و بتوانم از یکنواختی بازی خارج شوم. عاشق کتاب های روانشناسی هستم. 3سال دوره خودشناسی و اسطوره شناسی گذراندم. در کلاس های خودشناسی اتفاق عجیبی برایم رخ داد؛ اینکه شناخت بهتری از اطرافیانم به دست آوردم. از خواندن رمان از این بابت خوشم نمی آید چون وقتی آغاز به خواندن می کنم باید تا آخر آن را بدون وقفه بخوانم و اگر این اتفاق نیفتد واقعا عصبی و ناراحت می شوم؛ مثل زمانی که در حال دیدنی فیلمی هستید و دوست دارید آن را کامل دیدن کنید. الان کتاب هایی آمده در خصوص دروغ گفتن که واقعا عاشق این کتاب ها هستم.

سلایق سحر قریشی

من آن طور نیستم که در آینه نگاه کنم و با خودم بگویم وااای کی از تو خوشگلتره؟ فقط خودتی. . . نه این طوری نیستم. زشت هم نیستم. ولی از آنجاکه زیبایی را دوست دارم، بنابراین دوست دارم زیبا دیده شوم. همه به من می گویند که تمام صورتم عملی است. شش سال پیش بینی من شکست؛ برای همین سمت چپ بینی من غضروف ندارد و زمانی که سرما می خورم واقعا حالم بد می گردد اما از ترس همین حواشی و شایعات جرات نداشتم عمل کنم، چون به محض اینکه عمل می کردم، ترورها و توهین ها آغاز می شد. ولی امروز دیگر برایم مهم نیست، هرچه دوست دارند پشت سر من حرف بزنند.

سوابق هنری سحر قریشی

بعد از اینکه سریال دلنوازان را بازی کردم تلفن خانه مان مدام در حال زنگ خوردن بود. آدم هایی زنگ می زدند که سال ها بود از آنها خبری در زندگی من نبود. افرادی از اقوام زنگ می زدند که من شخصا یک بار هم آنها را در زندگی ندیده بودم و سحرجان سحرجان گویان، اظهار محبت و دوستی می کردند. گاهی اوقات زنگ می زدند و من درحالی که اصلا نمی دانستم کیست صحبت می کردم و بعد به مادرم می گفتم کی بود؟ مادرم می گفت ولش کن اگر بخواهم بگویم کی بود یک روز زمان می برد.

دغدغه های سحر قریشی

گاهی پیش آمده با کسی صحبت می کنم و متوجه می شوم که ناخودآگاه این حس به او دست می دهد که من را بالاتر از خود می بیند و جلوی من گارد می گیرد و از داشته هایش صحبت می نماید که مثلا فلان ماشین را دارد یا فلان جا زندگی می نماید. بارها این موضوع برای من پیش آمده! متاسفانه تنهایی را بین دوستان و همکاران خانم خودم به وضوح می بینم. حال بد و روز بد برای همه پیش می آید و همکارهای خانم من روزی که حالشان بد است نمی دانند آن را با چه کسی درمیان بگذارند؛ خواننده مجله اگر این مصاحبه را می خواند فقط یک روز خود را در این شرایط تصور کند، ببیند واقعا می تواند تحمل کند؟ ما هر روزمان این است؛ یعنی اعتماد صددرصد وجود ندارد.

منبع : مثلث آنلاین

منبع: رکنا

به "وحشت سحر قریشی از مردان در اماکن عمومی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحشت سحر قریشی از مردان در اماکن عمومی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید