قهرمانی آبادان در لیگ برتر بسکتبال رنگی تمام ایرانی داشت

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، چهارمین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال عصر امروز از ساعت 16 در محل سالن 17 شهریور آبادان و میان تیم های بسکتبال پالایش نفت آبادان و شهرداری گرگان برگزار گردید.

قهرمانی آبادان در لیگ برتر بسکتبال رنگی تمام ایرانی داشت

به رغم ظرفیت بسیار کم سالن 17 شهریور در پذیرش تماشاچی اما بیش از دو هزار تماشاچی از ساعت 14 برای تماشای بازی خود را به داخل سالن رسانده بودند و تعداد زیادی نیز که جایی برای بودن در سالن برایشان نبود به رغم گرمای هوا، بازی را از پشت درب سالن دنبال می کردند.

در بازی امروز نیز تعدادی از طرفداران تیم پتروشیمی بندر امام در حمایت از تیم هم استانی خود به سالن آمده بودند و همسو با سایر تماشاچی ها از ابتدا تا انتهای بازی به طور مرتب بازیکنان نفت را تشویق می کردند، در میان تماشاگران تعدادی آبادانی نیز به چشم می خورد که از چند روز پیش از دیگر شهرهای کشور برای حمایت و تشویق تیم به آبادان آمده بودند.

امروز سالن 17 شهریور آبادان همچون روز گذشته میزبان حضور برخی مسئولان گرگانی اعم از معاون شهردار و برخی از اعضای شورای شهر گرگان بود ضمن اینکه برخی از طرفداران این تیم برای تشویق و حمایت از تیم شأن به آبادان آمده و میهمان آبادانی ها بودند.

امروز در حالی تیم های بسکتبال پالایش نفت و شهرداری گرگان به مصاف یکدیگر رفتند که نفتی ها که دو دوره نایب قهرمانی را در کارنامه خود دارند مصمم به کسب قهرمانی در خانه بودند و شهرداری گرگان این پدیده نوظهور لیگ برتر هم به دنبال کشاندن بازی به دور پنجم در گرگان برای بهره مندی از تماشاگرانشان برای شکست نفتی ها بودند.

در نیمه نخست این دیدار هر دو تیم بازی فشرده و پایاپایی را از خود به نمایش گذاشتند به طوری که کوارتر نخست با نتیجه 14 بر 11 به سود گرگانی ها و کوارتر دوم با کسب نتیجه 13 بر 10 به سود نفتی ها و در نهایت نیمه نخست با نتیجه برابر 44 انتها یافت تا هر دو تیم در سر جمع امتیازآوری با یکدیگر برابر باشند.

دو تیم در حالی نیمه دوم را شروع می کردند که خستگی ناشی از بازی های سخت و پی در پی فینال جسم بازیکنان هر دو تیم را دربر گرفته بود و این دیدار کیفیت بازی روز گذشته را نداشت، البته امروز پرتاب هایمان سه امتیازی داورپناه کاپیتان آبادانی ها نیز در مواردی تبدیل به گل نشد و آه از نهاد تماشاچیان بلند شد و آنان با سر دادن شعار از او می خواستند که سه امتیازی بزند.

کوارتر سوم و چهارم این دیدار نیز با نتیجه 17 بر 13 و 17 بر 16 و در مجموع با نتیجه 58 بر 55 به سود نفتی ها سرانجام یافت تا آبادانی ها بعد از سال ها به آنچه حقشان بود برسند.

در بازی امروز هم نقد و بررسی کالاهای دیجیتال که جایگاهشان توسط تماشاگران تصاحب شده بود چاره ای نداشتند جز اینکه بازی را از کنار دست سایر مسئولان و از محلی نزدیک به زمین بازی ببینند و خوبی اش این بود که نقد و بررسی کالاهای دیجیتال از توهین و دشنام در امان ماندند.

پس از اتمام زمان بازی و کسب عنوان قهرمانی بازی های لیگ برتر شور و هیجانی خاص و مضاعف سالن محل برگزاری مسابقه را پر کرد و همه تماشاچیان با در آغوش کشیدن یکدیگر این قهرمانی سخت اما شیرین را به یکدیگر تبریک می گفتند، در این میان شور، شعف و شادی مسئولان پر تعداد آبادانی حاضر در سالن نیز دیدنی بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قهرمانی آبادان در لیگ برتر بسکتبال رنگی تمام ایرانی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی آبادان در لیگ برتر بسکتبال رنگی تمام ایرانی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید