فیفا پاسخ باشگاه استقلال را نمی دهد!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، پرونده مطالبات هرویه میلیچ، بازیکن کروات پیشین تیم فوتبال استقلال یکی از چالش های قابل توجه کادر مدیریت باشگاه استقلال است.

فیفا پاسخ باشگاه استقلال را نمی دهد!

میلیچ در شکایتی که به فیفا تنظیم و ارسال نموده است، بند های ماهانه و سالانه خسارت های تاخیر مطالباتش را قید نموده تا بتواند رقم مطالبات خود را بیش تر کند. طبق پیگیری های اجرا شده، رقم دادخواست این بازیکن حدود 600 هزار دلار است.

باشگاه استقلال پس از این شکایت مدارک و جرایم میلیچ را در زمان حضورش در جمع آبی ها به این بازیکن ارائه نموده است و تا اینجای کار 2 دفاعیه نسبت به شکایت میلیچ به فیفا ارسال نموده است.

نکته جالب این پرونده این است که پس از ارسال دفاعیه دوم، فیفا هیچ پاسخی به باشگاه استقلال نسبت به این دفاعیه نداده است و این اتفاق باعث شده است تا نتیجه این پرونده در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

البته تاخیر و تعلل فیفا در این پرونده، می تواند زمان بیشتری را برای باشگاه استقلال به ارمغان بیاورد. بعلاوه باشگاه استقلال در ابتدا قرار بود با میلیچ بر سر مبلغ تاخیر در پرداخت مطالباتش به توافق برسد، اما میلیچ راضی به مبالغ پیشنهادی نیست و معتقد است می تواند مبالغ خیلی بیش تری از دیرکرد مطالبات خود دریافت کند و همین اتفاق موجب شده تا میلیچ نیز منتظر حکم نهایی فیفا باشد.

منبع: فرارو

به "فیفا پاسخ باشگاه استقلال را نمی دهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا پاسخ باشگاه استقلال را نمی دهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید